Bebek – Çocuk Ürünleri Bayilik Veren Firmalar

Bebek ürünleri bayilik alımı gerçekleştirmek ve tanınmış bir firma aracılığıyla işletmek gelir getirebilecek işlerden biridir. Bebek ürünleri ihtiyaçları ve bu ihtiyaçlar ile ilgili her şey ebeveynler tarafından sağlanmaktadır. Aynı zamanda bebekler için ürünlerin kalitesi ve markası satın alınan ürünler de müşterinin düşünmesini teşvik eder. Bu doğru olsa da, tanınmış şirketlerden ürün satmak ek kar ve itibar sağlar. Bayilik veren bebek firmaları çeşitli prosedürlere bağlı kalarak sizlere bu süreçte en iyi şekilde yardımcı olurlar. Bebek kıyafetlerinin en yeni ve en popüler tedarikçileri:

Dinozor Anne Bebek Bayiliği

Bebek giyim bayilik noktası söz konusu olduğunda her daim bahsedilen, 5.000’in üzerinde ürün ve 500’e yakın markanın yer aldığı Dinozor Anne Bebek, 46 kişilik özel bir ekibe sahip olan bir kurumdur. 2017 yılında kurulan şirket, bebek arabasından oyuncaklara, bebek odalarından akülü araçlara, mamadan bebek bezlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Anne bebek ürünleri bayilik veren firmalar arasında popüler olan bu yerin bayi satın alma süreci belirli kurallar içermektedir. Bu süreç: İlk Toplantı ve Başvuru Formu Müzakereleri, Değerlendirme Sonrası Sözleşme Müzakereleri, Sözleşme İmzalanması, Mağaza İnşaat Tespiti ve Kiralama, Promosyon Pazarlama İşlerinin Başlaması, İnşaat ve Dekorasyon İşlerinin Gerçekleştirilmesi, Mağaza kurulumu, eğitim personeli gibi Ürün Teslimi ve İşletmesi ve mağazaların açılması gibi aşamalardan oluşuyor.

Dinozor Anne Bebek
Dinozor Anne Bebek

Papatya Kids Bayiliği

Bebe giyim bayilik veren firmalar arasında bulunan Papatya Kids Ege bölgesinde hizmet veriyor.  1981 yılında Aydın’da kurulan Papatya Bebek ve Çocuk Giyim firmasının Ege bölgesinde üç mağazası bulunmaktadır. 0-16 yaş bebek ve çocuk giyim, eşofman ve pijama, abiye ve takım elbise, 23 Nisan performans giyim satışı yapmaktadır. Gerekli işyeri özellikleri minimum 50 m2, dükkan cephesi 4 metre ve bu dükkanın bulunduğu yerin cadde üzerinde veya trafiğin yoğun olduğu bölgede olması. Ayrıca işyeri kiralarsanız firma 3000 TL’ye kadar kira bedeli ödeyecektir. Bebek kıyafetleri temin eden şirketlerden biri olan Papatya Kids’ten isim hakkı için 10.000 TL, yatırım fonları için en az 50.000 TL ücret alınmaktadır.

Papatya Kids
Papatya Kids

Dastini Bebe Market Bayiliği

Bir çift tarafından 2004 yılında kurulan Dastini Bebe Market, şu anda 39 eyalette 53 mağazasıyla lider bir şirket. Bebek mamalarından bebek arabalarına, bebek kıyafetlerine ve oyuncaklara kadar 19.000 üründen oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip bayilikler geliştirmeye ve mağaza sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. Tüccar otomasyon desteği, reklam desteği ve envantersiz çalışma kolaylığı sunuyoruz. Perakendeci olarak işe aldığı girişimcilerde aradığı belirlenmiş bir mağaza konsepti vardır. Konsept, 60 metrekare ve üzeri perakende alanı, bulvar ve alışveriş merkezi lokasyonları, 3 metreden  geniş vitrin kullanımı, firma dekorasyon ve tabela kullanımı, kamera sistemleri kurulumu ve merchandising programlarının kullanımını içermektedir.

OKU  Matematik Öğretmeni Ne Kadar Maaş Alır? (GÜNCEL)
Dastini Bebe Market
Dastini Bebe Market

Karamela Bebek Giyim Bayiliği

Kotontecs A.Ş. Konfeksiyon Şirketi Caramela Bebek 1989 yılında faaliyete geçerek Avrupa ülkelerine çocuk giyim ihracatı yapmaktadır. Bayi süreci, e-posta sorgulama bildirimi belirli prosedürlerden oluşur. Bir mağazanın franchise alabilmesi için bir alışveriş merkezinin hazır giyim katında veya yerel bir cadde üzerinde, trafiğin yoğun olduğu bir bölgede bulunması ve Caramela tarafından onaylanmış olması gerekir. Net alanı en az 50 ila 75 metrekare, tercihen 100 ve 125 metrekare, depo alanı 2 ila 5 metre, ön cephesi 2 ila 5 metre, ancak tavan yüksekliği en az 3 metre.

Karamela Bebek Giyim
Karamela Bebek Giyim

Kids Momi

Bebek ürünleri xml bayilik noktasında öne çıkan Kids Momi 1989 yılında kuruldu. Şirketin adı Bebejimob’dur. Çocuklar oyuncakları duygularını, düşüncelerini ve hayallerini ifade etmek için kullanırlar. Kids Momi’da oyuncaklar ve ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Kids Momi’nin ayrıca bir bebek giyim mağazası var.

Mağazada Kids Momi bebek kıyafetleri için alışveriş yaparken dört paketleme seçeneği vardır: S, M, L ve XL. Bu paketleme seçeneği, bebek giyim mağazasının büyüklüğüne göre belirlenir. Mağazanız 100-200 m2 ise bebek giyim mağazanızı 200-500 m2 için S, 500-1000 m2 için M, 1200 m2 üzeri L olarak açmalısınız. XL paketi.

Kids Momi’nin toplam 5 bebek giyim perakendecisi var. Bunlardan dördü merkez, biri de bebek giyim mağazası. Bir Kids Momi bebek giysileri bayiliği açmanın ortalama maliyeti 50.000 ABD Dolarıdır ve bir bebek giysileri bayiliğini kurmak ortalama 45 gün sürer. Kids Momi bir bebek giyim perakendecisi olmayı kabul ettiğinde, şirket yatırımcılara personel eğitimi, proje desteği ve yer seçimi de dahil olmak üzere eğitim verecek.

Kids Momi
Kids Momi

Hera Bebek Market

Bebek ürünleri bayilik alımında tercih edilen yerlerden biri de Hera Bebek Market. Hera Bebek Market 2017 yılında kurulmuştur. Firma adı Hera Global Tekstil A.Ş. Hera Bebek Market, 15 yıllık mesleki deneyime sahiptir. İç ve dış ticarette sektörün öncüsü olmak şirketin ana hedefidir. Şirketin hedefi Türk tekstilini yurt dışında tanıtmak ve  sektörü dünyaya tanıtmaktır. Ülkenin her yerinde endüstride kanıtlanmıştır. Ortaklarımızla birlikte müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Şirketin her ikisi de merkez şube olmak üzere toplam iki şubesi bulunmaktadır. Bebek giyim perakendecisi olmayan şirket, 20 bebek giyim perakendecisi hedefliyor.

Hera Bebek Pazarı’nın isim hakkı 30.000 TL’dir ve bebek giyim perakende mağazası ortalama bir ayda kurulur. Giriş ücretlerinin reklamı ve elde edilen kazançlara katılmama Şirket’in ayrıcalıklarından biridir. Hera Babymarkt bebek giyim perakendecisi olmak istiyorsanız mağazanızın işlek bir cadde üzerinde olması ve en az 80-100 metrekare olması gerekir.

Hera Bebek Market
Hera Bebek Market

Zeyland

Bebek ürünleri dükkanı açmak istiyorsanız ve bayilik veren bebek mağazası arıyorsanız Zeyland bu konuda tercih edilebilecek güvenilir ve köklü bir mağazadır. Zeyland Çocuk Bebek Giyim 1970 yılından beri piyasada. Firma adı Zeynep Tekstil Paz’dır. Zeynep Giyim anlamına gelen Zeyland 51 yıldır bebek ve çocuk giyim işinin içinde. Zeyland, sektörde kaliteden ödün vermeden yıllardır sektöre istikrarlı bir şekilde liderlik etmektedir. Şirketin hâlihazırda 13’ü merkez şube olmak üzere toplam 13 şubesi bulunmaktadır. Ancak zamanla bebek kıyafetleri perakende satış mağazasını bırakmak istiyor.

OKU  HGS Cezası İnternetten Nasıl Ödenir?

Türkiye’deki ana merkez İstanbul Güneşli’dir. Zeynep Giyim 350 kişilik bir ekibe sahiptir. Üretim aşaması üç fabrikada gerçekleşmektedir: Çorlu, İstanbul ve Maltepe. Bu üç fabrikada tasarım, kumaş boyama ve baskı yapıyoruz. Zeyland bebek giyim perakendecisi olabilmek için en az 80-100 m2 hizmet verecek mağaza alanınız olmalıdır. Zeyland Çocuk bebek giyim perakendecisi için gereken işletme sermayesi 100.000 TL’dir ve bu bebek giyim perakendecisi ortalama 15-20 günde şirketleşir.

Zeyland
Zeyland

Aziz Bebe

Bebek ürünleri dropshipping noktasında öne çıkan Aziz Bebe 1984 yılında kuruldu. Firma adı Aziz Bebe A.Ş. olarak da geçmektedir. Yeni doğandan 24 aya kadar olan bebekler için olan tüm ürünler mağaza tarafından özenle hazırlanır. 8000m2 kapalı alana kurulmuş bir tesistir. Güncel teknolojiyi kullanarak 3 ila 12 yaş arasındaki yaş grubuna uygun ürünler hazırlamaktadır. Türkiye’de 10 konsept mağaza geliştirmiştir. Ayrıca 353 bayisi bulunmaktadır.

Aziz Bebe
Aziz Bebe
baskılı ıslak mendil