Hakkımızda

Hoş geldiniz! KrediYonetim.Net, finans kurumları ve devlet işlemleri hakkında bilgi sunan ve öğretici amaçlar taşıyan bir kaynaktır. Misyonumuz, ziyaretçilerimize finansal konularda bilgi sağlama, devlet işlerini daha anlaşılır kılma ve kullanıcılarımızın günlük yaşamlarını daha kolay ve sorunsuz hale getirmelerine yardımcı olmaktır.

KrediYonetim.Net sitesini oluşturan yazarlar, uzmanlık ve deneyimlerini bu platformda bir araya getirerek, kullanıcıların finansal bilinçlerini artırmalarına ve devlet işlemlerini daha etkili bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ancak unutmayın ki sitemiz yasal veya finansal tavsiye sunmuyor. Sitemizde paylaşılan bilgiler, genel bilgilendirme amacı taşımaktadır. Herhangi bir mali veya hukuki karar almadan önce profesyonel tavsiye almanızı öneririz.

Biz, KrediYonetim.Net yazarları, kullanıcılarımızın finansal konularda daha bilinçli ve bilgili olmalarını desteklemek için buradayız. Sitemizdeki içerikleri, her seviyeden okuyucuların anlayabileceği ve uygulayabileceği şekilde oluşturuyoruz.

Eğer sorularınız veya geri bildirimleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Unutmayın, KrediYonetim.Net sitesinde paylaşılan bilgiler sadece öğretici amaçlıdır ve herhangi bir yasal veya mali tavsiye niteliği taşımaz. Herhangi bir finansal veya hukuki karar almadan önce uzman bir danışmana başvurmanız önemlidir.

Sitemiz; Şirket Yönetimi, İnsan Kaynakları, Kişisel Gelişim, Kredi, Yönetim konularında genel bilgiler vermek amacıyla kurulmuştur.

Her türlü dilek ve şikayetleriniz için İletişim sayfamızı kullanabilir veya [email protected] adresine mesaj atabilirsiniz.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin, talep etmeleri durumunda söz konusu içerik en kısa sürede sitemizden kaldırılacaktır.

KrediYonetim.Net sitesini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

YASAL UYARI

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,  iletişim kısmından bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler site yönetimi tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Sitemizde bulunan tüm materyaller, yazılar, konular, içerikler ile ilgi duyulan konulara ilişkin olarak yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitemizdeki tüm yazılar, konular, içerikler başka sitelerden alıntıdır. Biz sadece yukarda belirttiğimiz gibi “yer sağlayıcı” bir siteyizdir. Bizimle alakası yoktur.

Sitemizden kaldırılması istenilen konular incelenip 3 iş günü içeresinde kaldırılacaktır. Sitemiz telif haklarına saygılıdır.

baskılı ıslak mendil