Garanti Bonus Gold Trink Nedir?

Garanti Bonus Gold Trink Küçük tutarlı olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde kullanabilecek bir karttır. Garanti Bankası tarafından sunulmuş olan Bonus Gold Trink ile yüksek bonuslar kazanabilirsiniz. Neticede elde edilen bonusları üye iş yerlerinde her hangi bir şart olmadan kullanabilirsiniz.

Kullandığınız kart veya bunun dışında cihazı kimseye vermenize gerek kalmadan işlem yapmanız mümkündür. Her bir işlem için özel olarak şifreleme sistemi ile birlikte işlem verileriniz korunmaktadır. Temassız gerçekleştirilen ödemelerde kullanılmakta olan çoklu güvenlik sistemi işlemlerin güven içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Bonus Gold Trink Kart aidatı ne kadar?

 • Bonus Gold Trink kullanmanız durumunda yıllık 251,00 TL aidat ödersiniz. Ek kart için 10,00 TL yıllık aidat ödersiniz.
 • Bonus Platinum Trink kullanmanız durumunda yıllık 282,00 TL aidat ödersiniz. Ek kart için 10,00 TL yıllık aidat ödersiniz.
 • Bonus kullanmanız durumunda yıllık 215,50 TL aidat ödersiniz. Ek kart için yıllık aidat ödemezsiniz.
 • Bonus Gold kullanmanız durumunda yıllık 251,00 TL aidat ödersiniz. Ek kart için yıllık aidat ödemezsiniz.

Yıllık olarak belirlenen aidatlar bir sonraki sene de değişmektedir. Yapılacak fiyat değişiklikleri müşterilere iletişim kanallarından duyurulmaktadır. Müşteri ile banka arasında yapılan özel anlaşmalar çerçevesinde bu miktarlarda değişkenlik olabilmektedir. Bu sebeple ilk başvuru esnasında gerekli araştıranın yapılması gerekmektedir.

Bonus Trink kredi kartı mı?

Bonus Trink kendisine özel bir takım özellikleri bulunmakta olan kredi kartıdır. Maksat küçük olarak yapılan alışverişlerde çok fazla zaman kaybetmeden işlemin tamamlanmasıdır. Tüm Bonus Trink Ailesi üyeleri bu karda özel olarak tanımlanmış olan “dokun ve geç” özelliğini kullanmaktadır. Bunun dışında kart diğer kredi kartlarıyla aynı özellikleri içermektedir. Kart ile yapacağınız alışverişlerin limitinin 350 TL altında olması durumunda şifre girmenize gerek bulunmamaktadır. Böylece kart size bir kolaylık sağlamaktadır.

Geçen zaman zarfında 350 TL olarak belirtilen şifresiz işlem limiti değişmektedir. Talebiniz doğrultusunda belirtilen üst limitinin daha altında bir talimat vererek “dokun ve geç” özelliğini kullanabilirsiniz.

Bonus Trink Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası tarafından sunulan banka kartlarına ve kredi kartlarına kolay bir şekilde başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sizlere birden fazla yöntem sunulmaktadır. İstediğiniz yöntemi kullanarak kısa bir süre içerisinde kart başvurunuz alınacaktır.

 • Şubelerden başvuru; Tüm kredi kartlarına ve banka kartlarına şubelerden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Şubelerde sizlere kredi kartı başvurusu formu doldurtulmaktadır.
 • 444 0 333 Numaralı Garanti Bankası Müşteri hizmetlerinden Bonus Trink başvurusu yapılabilmektedir. Müşteri hizmetleri sizlere yönelteceği sorularla, kredi kartı başvurusu formu doldurtulmaktadır. Doğru ve eksiksiz bilgi vermeniz başvuru sürecini kolaylaştıracaktır.
 • https://www.garantibbva.com.tr/tr/bonus-trink#calcContent3=UID295dd22 üzerinden online olarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Şubelerden veya müşteri hizmetlerinden sizlere doldurtulan benzeri bir form burada bulunmaktadır. Doğru ve eksiksiz doldurulması oldukça önemlidir.
 • Mobil bankacılık ile direk olarak her hangi bir form doldurmanıza gerek kalmadan başvuru gerçekleştirebilirsiniz.
OKU  Garanti American Express Kredi Kartı Nedir? Ne İşe Yarar?

Başvurular neticesinde kişiye özel olarak limitler belirlenmektedir. Daha önceden kredi kartı kullanmanız durumunda daha düşük bir limit verilecektir. Ayrıca daha önceki banka çalışmalarınıza göre oluşan kredi puanı doğrultusunda başvurunuz onaylanacaktır.

Bonus Trink Ayrıcalıkları Nelerdir?

 • Bonus Trink Kart ile yapacağınız aylık 2.000 TL üzeri tüm harcamalara %25 ekstra bonus verilmektedir.
 • Kazanılan 1 bonus 1 TL olarak hesaplanmaktadır
 • Alışverişlerde Bonus Flaş üzerinden QR ile veya da mobil ödemeyi tercih etmeniz durumunda %6 ekstra bonus alabilirsiniz.

Belirtilen avantajların dışında sizlere sunulan birçok özel avantaj bulunmaktadır. Günlere özel olarak belirlenmiş olan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Bonus Trink Kart Kimlere Verilmektedir?

Bonus Trink Kart başvurusu olumlu olarak değerlendirilen vatandaşlara verilmektedir. Öncelikle başvuru sahibinin 18 yaş üzerinde olması şartı vardır. Bunun yanı sıra TC vatandaşı olması şartı aranmaktadır. Belirli bir sabit gelirinin olması başvuru sahibi için aranan bir diğer önemli şarttır. Ayrıca daha önceki banka çalışmaları sonucunda olumsuz bir değerlendirme yapılmış olması gibi bir durum olmaması gerekmektedir.

Belirtilen şartların olumlu olması ve ilgili formun doldurulması neticesinde başvuru değerlendirmeye alınmaktadır. Sizlere vermiş olduğunuz iletişim kanallarından başvuru neticesi gönderilmektedir. Olumsuz olması durumunda size hangi sebepten olumsuz geri dönüş yapıldığı ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır. İlerleyen zamanlarda tekrar başvuru yapma hakkınız bulunmaktadır.

Bonus Trink Kart Limiti Ne Kadar?

Bonus Trink Kart Limiti kişiye özel olarak değişmektedir. Aynı karda başvuru yapan farklı 2 kişiye değişen limitler verilmektedir. Limitlerin belirlenmesinde;

 • Elinizde bunan farklı kredi kartları
 • Sabit geliriniz
 • Kredi puanınız

İlginizi Çekebilir: Garanti American Express Kredi Kartı Nedir? Ne İşe Yarar?

 

Değerlendirmeye alınmaktadır. Yapılan değerlendirme sonucunda ne kadarlık bir limit verileceği belirlenmektedir. İlerleyen zamanlarda bu limit değişkenlik göstermektedir. Talep etmeniz durumunda 444 0 333 telefon numarasından müşteri hizmetlerine bağlanarak limitinizin yükseltilmesini talep edebilirsiniz. Yapılan değerlendirme de uygun olması durumunda limitiniz yükseltilmektedir. Otomatik limit artırma talimatı vermeniz durumunda belirli zamanlarda bu limit artırılmaktadır.

 

“Garanti Bonus Gold Trink Nedir?” üzerine bir yorum

 1. GARANTİ PARACARD BONUS TRİNK KARTINDA NEDEN AD SOYAD YAZMIYOR . ARKADAŞIM KARTINDA

Yorumlar kapalı.