Denizli otobüs kartı bakiye sorgulama

Denizli Otobüs Kartı bakiyenizi sorgulamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Denizli Otobüs Kartı web sitesine ( https://ulasim.denizli.bel.tr/#) gidin ve “Bakiye Sorgulama” sekmesine tıklayın.
  2. Kart numaranızı ve kartınızın arka yüzünde bulunan güvenlik kodunu giriniz.
  3. “Bakiye Sorgula” butonuna tıklayın.

Alternatif olarak, App Store ve Google Play’den indirilebilen Denizli Otobüs Kartı mobil uygulaması üzerinden bakiye ve işlem geçmişinizi kontrol edebilirsiniz. Kart numaranızı ve güvenlik kodunuzu kullanarak hesabınıza giriş yapın ve bakiyenizi ve işlem geçmişinizi görebileceksiniz.

Denizli Otobüs Kartı ile ilgili herhangi bir sorunuz ya da bakiyenizi kontrol etme ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, web sitesinde bulunan ücretsiz numarayı arayarak veya “İletişim” (İletişim) adresinden e-posta göndererek müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. ) web sitesinde sekmesi.

denizli otobüs kartı

Denizli Otobüs Kartı, Türkiye’nin batısında bir şehir olan Denizli’de toplu taşıma için ödeme yapmak için kullanılan bir akıllı kart sistemidir.

Bu kart, şehrin tüm toplu taşıma araçlarında kullanılabilir ve çeşitli yerlerden satın alınabilir, bilet satış noktaları, yetkili satış noktaları ve makineler gibi. Kartı kullanmak için, otobüse binirken okuyucuya dokundurmanız yeterlidir. Kart her zaman kredi ile yeniden yüklenebilir ve bakiye ve işlem geçmişinizi çevrimiçi veya mobil uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Denizli Otobüs Kartı, şehirde toplu taşımayı ödemek için kolay ve verimli bir yöntemdir.

denizli otobüs kartı
denizli otobüs kartı

Denizli Kart Bakiye Yükleme

Denizli Otobüs Kartı’nızın bakiye yükleme işlemlerini aşağıdaki adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz:

  1. Denizli Otobüs Kartı’nızı satın alabileceğiniz yerlerden birinden bakiye yükleme işlemini gerçekleştirin. Bu yerler arasında bilet satış noktaları, yetkili satış noktaları ve makineler bulunmaktadır.
  2. Bakiye yükleme işlemi için Denizli Otobüs Kartı’nızı ve yüklemek istediğiniz tutarı gösteren bir ödeme yöntemi (nakit, kredi kartı, vb.) ile birlikte gösterin.
  3. Ödemeyi tamamladıktan sonra, Denizli Otobüs Kartı’nızın bakiye yükleme işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Bakiye yükleme işleminin doğruluğunu ve yeni bakiyenizi görmek için, Denizli Otobüs Kartı’nızı okutucuya dokundurun veya Denizli Otobüs Kartı mobil uygulamasını kullanarak bakiyenizi sorgulayın.

Denizli Otobüs Kartı’nızın bakiye yükleme işlemini aşağıdaki diğer yöntemlerle de gerçekleştirebilirsiniz:

  1. Denizli Otobüs Kartı mobil uygulamasını indirin ve kullanın. Uygulamayı App Store ve Google Play’den indirebilir ve kart numaranız ve güvenlik kodunuz ile giriş yaparak bakiye yükleme işlemini gerçekleştirin.
  2. Denizli Otobüs Kartı’nızın bakiye yükleme işlemini internet üzerinden gerçekleştirin. Bunun için, Denizli Otobüs Kartı’nın resmi web sitesine (https://denizlikart.denizli.bel.tr/) gidin ve “Bakiye Yükle” (Reload Balance) bölümüne gidin. Burada, kart numaranızı ve güvenlik kodunuzu girdikten sonra, yüklemek istediğiniz tutarı seçin ve ödeme işlemini tamamlayın.

UYARI:


* Denizli Kartınızın üzerinde bulunan 8 haneli kart numarası ile online TL yükleme işlemi yapabilirsiniz.
* Denizli Kart’a yapılan online yüklemeler, ödeme işleminden sonra 10 dakika içinde ve kartınızın araçta ilk kullanımında otomatik olarak aktif hale gelecektir.
* Denizli Kart TL yükleme miktarı 10(on) TL, 20(yirmi) TL, 30(otuz) TL, 40(kırk) TL, 50(elli) TL, 100(yüz) TL, 150(yüz elli) TL ve , 200(ikiyüz) olabilir.
* Denizli Kart Online TL işlemler sonucunda kart bakiyesi en fazla 200(ikiyüz) TL olabilir.
* Denizli Kart’a internet üzerinden TL yüklemesi, sadece 3D Secure özelliği aktif olan kredi kartları ve banka kartları ile yapılabilmektedir.
* Denizli Kart Online TL Yükleme işlemlerindeki bilgilerin doğruluğundan online yükleme yapan kişi sorumludur.

Eğer Denizli Otobüs Kartı’nın bakiye yükleme işlemine ilişkin bir sorun yaşarsanız veya daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen Denizli Otobüs Kartı müşteri hizmetleri ekibine [email protected] adresinde ulaşın.

OKU  Radyoterapi Teknikeri Ne Kadar Maaş Alır? (GÜNCEL)
baskılı ıslak mendil