Findeks Paketleri Nelerdir?

Ticari dünyada Findeks tarafından sunulan hizmetler artık biliniyor ve bu hizmetlerin ticari faaliyetlerde hayat kurtaran nitelikte olabildiğini de belirtmek gerekiyor. Sunulan hizmetlerden faydalananlar pek çok açıdan zaman da kazanıyor çünkü bazı bilgilerin tek bir hizmet ya da uygulama üzerinden öğrenilmesi mümkün olabiliyor. Peki, Findeks paketleri neler? Hangi hizmetlerde hangi paket seçenekleri sunuluyor? Sunulan hizmetlerde hangi paketler daha ekonomik oluyor? Gelin, bu sorularınıza yanıt verelim…

Kredi Notu

Findeks kredi notu paketleri yılda 100 not içeriyor. 12 adet risk raporu ve 12 adet çek raporu da bu pakete dahil edilmiş durumda! Rakamlara bakıldığında bir yıl için yeterli oranda olduğunu görmek mümkün…

Risk Raporu

Eğer Findeks’in risk raporu hizmetinden faydalanmak isterseniz karşınıza 3 farklı paket seçeneği çıkıyor. Bu paketler yılda 10 paket, yılda 24 paket ve yılda 50 paket şeklindedir. İhtiyaca yönelik seçim yapılması kolaylaşıyor çünkü 3 farklı paket arasından ticari faaliyet yoğunluğu dikkate alınarak tercih yapılabiliyor.

Karekodlu Çek Raporu

Karekodlu çek raporu son yıllarda çok daha fazla ilgi görmeye başlayan hizmetlerden biri haline geldi. Karekodlu çek raporu hizmetinden faydalanmak isteyenlerin karşısına da 3 farklı paket seçeneği çıkıyor. Bunlar yılda 10, yılda 50 ve yılda 100 şeklindedir. Çek ile ödeme kabul edenler için karekodlu çek hizmetinin son derece faydalı olduğu bilgisini de eklemek gerekir. Olası mağduriyetleri önlemek adına bu hizmetten faydalanılmasında fayda olacaktır.

Çek Raporu

Çek raporu hizmetinde ise 2 farklı paket seçeneği bulunuyor. Bunların ilki yılda 50 çek raporunu kapsıyorken diğeri de yılda 250 çek raporunu kapsıyor.

Teminat Mektubu Durum Sorgulama

İhtiyacınız olan teminat mektubu durum sorgulama ise karşınıza çıkan paket seçenekleri yılda 100, yılda 500 ve yılda 1000 teminat mektubu sorgulama şeklinde olacaktır.  Findeks paketlerinde fiyatların nasıl olduğu da merak ediliyor. Eğer hem paketlerin neleri kapsadığı 1xbet hakkında bilgi almak hem de fiyatlara göz atmak isterseniz Findeks internet sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz. Size uygun olan paketi seçmeniz ve işlemleri tamamlamanız da sadece birkaç dakikanızı alacaktır.

OKU  Bankalar Kimlere Kredi Verir?
baskılı ıslak mendil