2023’de satın alınabilecek en iyi oyun ve metaverse kripto para birimleri

2021 yılının kripto para birimi yatırımlarında büyük bir artış gördüğü gerçeğini inkar edilmesi zor. Sadece Bitcoin veya Ethereum değil, aynı zamanda Dogecoin ve Shiba Inu gibi altcoinlerin yanı sıra  NFT’ler ve metaverse kripto para birimleri gibi terimler de yıla damgasını vurdu. 2023’de satın almak için en iyi oyun ve metaverse kripto para birimlerini arıyorsanız , doğru yerdesiniz.

1. Enjin coin

Enjin, insanların NFT’leri tek bir yerde oluşturmasına, depolamasına, listelemesine ve ticaretine izin veren bir platformdur. Bu, daha düşük ücretli bir platform olarak ortaya çıktığı için, kullanıcıların çoğu buna doğru bir eğilim gösteriyor. Enjin coin, değiştirilebilir ve değiştirilemez belirteçlerin değerini destekleyen Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir.

2.Illuvium coin

Blockchain tabanlı bir açık dünya RPG fantezi oyunu olan Illuvium, Ethereum üzerine inşa edilmiştir. Illuvium’un çok değerli olmasının nedenlerinden biri, Ethereum blok zincirindeki ilk AAA oyunu olmasıdır.

3.Render coin

Teknoloji çağında olduğumuz bu dünyada, çok fazla işlem gücü gerektiren görsellere her zaman ihtiyacımız var. İşte burada Render devreye giriyor. Render, bu görselleri oluşturmak için bilgisayarların boşta kalan grafik işleme birimlerini (GPU’lar) kullanan, merkezi olmayan bir ağdır. ayrıca, Render şirketlere son teknoloji grafikleri uygun maliyetli ve ölçeklenebilir bir şekilde sağlamaktadır.

4.Axie Infinity coin

Axie Infinity; kullanıcıların Axies’leriyle (yaratıklar veya karakterler) gerçek zamanlı olarak savaştığı bir “savaş oyunudur”. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta, her Axie’nin benzersiz bir ERC-721 değiştirilemez jeton (NFT) olduğu ve AXS sahiplerinin jetonları stake ederek, oyunu oynayarak ve  ödül kazanabilmektedir.

5.Decentraland (MANA coin)

Decentraland’da sanal araziler satın alabileceğiniz, üzerine inşa edebileceğiniz ve para kazanabileceğiniz başka bir Ethereum tabanlı “sanal gerçeklik platformu”dur. Bu platform iki jeton kullanır bunlar MANA ve LAND. Bahsetmeye değer bir nokta ise, MANA jetonlarının Decentraland pazarında avatarlar, giyilebilir cihazlar, isimler vb. için ödeme yapmak için kullanıldığıdır.

6.Metahero coin

Metahero, 3D tarama kullanarak gerçek dünyadaki nesnelerin ve kişilerin HD avatarlarını oluşturmakla az çok ilişkilidir. Buradaki ilginç olan yönü ise, şirketin Doha’da nesneleri tarayan ve Metahero evreni için dijital, 3D formlarını oluşturan bir tarama odası bile kurmuş olmasıdır. HERO, Metahero’nun yerel para birimidir ve 494 milyon doların üzerinde (2023’nin başı için ) önemli bir piyasa değerine sahiptir.

7.Wilder world coin

Wilder World, çeşitli oyunlara ve NFT tabanlı projelere ev sahipliği yapan topluluk odaklı 5 boyutlu bir platform olarak dikkatleri üzerine çekti. Burada, kullanıcılar Wiami’de (Miami merkezli sanal bir şehir) apartman daireleri satın alabilirler. Sadece bu değil  bir de sokaklarda gezinmek için NFT  arabaları da satın alabilirler.

OKU  Binance TR Referans Kodu: DS77KZW8 2024

8.Sandbox coin

Oyuncuların satın alabileceği, arazi geliştirebileceği, oyunlar inşa edebileceği ve  NFT’ler oluşturup takas edebileceği sanal bir dünya olan Sandbox’tan daha iyi bir seçenek olamaz.

9.Bloktopia coin

Bloktopia, dünyanın önde gelen blok zincirlerinden biri olan Polygon tarafından oluşturulan ve desteklenen bir başka merkezi olmayan metaverse tabanlı kripto koindir. Bloktopia, kripto topluluğu için benzeri görülmemiş bir VR deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır.

Yorumlar kapalı.

baskılı ıslak mendil