Axie Infinity için 2025 ve 2030 Fiyat Tahmini

Axie Infinity, son aylarda popülaritesi patlayan ve ardından jetonu AXS’nin değerinin arttığını gören yenilikçi bir oyna-kazan projesidir.

Daha geleneksel yatırımcılara, oyun projeleri çok fazla niş bir pazar gibi görünebilir. Ancak, bilenler, küresel oyun pazarının ne kadar değerli olduğunun farkındalar. Pazarın büyüklüğü şuanda $173.7 milyar dolar büyüklüğünde ve 2027 yılına kadar 314,4 milyar dolara ulaşması bekleniyor.

AXS’e Genel Bakış

Oyun içi satın alımlar ve dijital koleksiyonlar gibi şeyler video oyunlarında yeni bir şey değil, ancak değiştirilemez jetonların geliştirilmesi (NFT) artık oyuncuların bir oyun içindeki dijital varlıkların sahipliğini alabilecekleri ve hatta bunları platformun dışındaki açık pazarda satabilecekleri anlamına geliyor.

Dijital sahiplik kavramının oyuncular arasında son derece popüler olduğu biliniyor. Axie Infinity, Decentraland ve Splinterlands gibi projeler, büyük bir kullanıcı kitlesine sahip ve Axie’nin kendisinin şu anda 2,3 milyonu aşan bir kullanıcı kitlesi bulunmaktadır.

Axie Infinity sisteminin temelini, yerel kripto para birimi ASX oluşturuyor. Söz konusu NFT odaklı oyunlar olduğunda  kuşkusuz Axie Infinity’yi en iyi projeler arasına yer alıyor.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, yakın gelecekte projeden tam olarak ne bekleyebiliriz? 2025 ve 2030 için aşağıdaki Axie Infinity fiyat tahmini, platformun kendisine ve önde gelen analistlerin AXS tokeni için tahminlerine daha yakından bakarak bu soruyu yanıtlamayı çalışalım.

Axie Infinity oynu

Axie Infinity görünüşte, bu bir video oyunudur. Oyun kullanıcıların Axies olarak bilinen canavarlarla savaşarak kripto para kazanmaları prensibine dayanır.

İlginizi çekebilir: 2022’de satın alınabilecek en iyi oyun ve metaverse kripto para birimleri

Oyunu oynamak için Axies satın alınmalıdır. Oyunun benzersiz bir yönü, her Axie’nin farklı olması ve NFT olmasıdır, oyun oynarken her bir karakterin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır. Axiesler, ödüller kazanmak için sıra tabanlı savaşlara girilebilir ve ayrıca yeni karakterler oluşturmak için “yetiştirilebilir”.

Axie Infinity  (AXS) 2025 İçin Fiyat Tahminleri

Axie Infinity fiyat tahmini, Kaçınılmaz olarak, kripto para piyasasının oynaklığı göz önüne alındığında, herhangi bir tahmin spekülasyondan biraz daha fazlasıdır ve yalnızca size AxS bölgesinin büyüme potansiyelinin ne olabileceği hakkında bir fikir vermeye hizmet edebilir. 

DijitalCoinFiyata göre 2025 için Axie Infinity Fiyatı ve AXS’nin oldukça önemli bir büyüme göstereceğini söyledi. 2022’de ilerlerken, analist AXS’nin ortalama 68.37$’dan işlem görmesini ve 2023’e kadar 87.77$’a tırmanmasını bekliyor. Bu yükseliş eğiliminin genel olarak devam etmesi bekleniyor ve 2025 yılına kadar AXS, Axie Infinity fiyat tahmini 2025’te 103,26$’a ulaşabileceği ifade ediliyor.

Axie Infinity  (AXS) Beş Yılda Değeri Ne Kadar Olacak ?

Axie Infinity tahminlerine göre, AXS’in fiyatının 2027’de 550$’ı geçmesi bekleniyor.

OKU  Green Metaverse Token (GMT) Nedir?

Axie Infinity 2030 İçin Fiyat Tahminleri

Axie Infinity 2030 fiyat tahmini çok olumlu görünüyor. Örneğin DigitalCoinPrice, AXS coinin 2030’un ortalarında 677 dolara kadar çıkabileceğine inanıyor. Axie Infinity tokenin ikinci yarıda yükselmeye devam etmesi ve ardından 2030’un sonunda 715 doların biraz üzerinde bir ortalama işlem fiyatına ulaşması bekleniyor.

 

 

 

baskılı ıslak mendil