Binance TR Referans Kodu: CXN1C398 (2023- GÜNCEL)

Binance TR referans kodu “ CXN1C398 ”, Binance Referans Kodu: ” RDKC9DF3 ” kodunu kullanarak yeni bir Binance üyesi olarak, kripto para işlemlerinde %20 komisyon indirimi alabilirsiniz.

Binance TR’de yeni bir hesap oluşturuyorsanız, bir “Referans Kimliği (kodu)” alanını göreceksiniz. Bu, bir Referans kodu girmenize izin veren isteğe bağlı bir alandır. Binance TR kullanan bir arkadaşınız varsa, onlardan size referans kodunu göndermelerini isteyebilirsiniz. Yada Referans kodu alanına ” CXN1C398 ” kodunu ekleyerek alım-satım işlemlerinizde Binance TR referans kodu sayesinde yüzde %20 indirim alabilirsiniz.

Bu makalede Binance TR’in ne olduğunu, Binance TR referans kodunun ne olduğunu ve Binance TR referans kodunun nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz.

Binance TR nedir?

Binance TR, dünyanın en popüler kripto para borsası olan Binance’nin türkiye için kurmuş olduğu kripto para borsasıdır. Binance Borsası, 2017 yılında “CZ” olarak da bilinen Changpeng Zhao tarafından kuruldu. Binance ilk olarak Çin’de kuruldu, ancak Çin hükümetinin kripto para birimleri üzerindeki artan kontrolü nedeniyle şirket merkezini Malta’ya taşındı. ve şuanda genel merkezi Malta’da bulunmaktadır.

Changpeng Zhao
Changpeng Zhao

Binance TR’de Bitcoin, Ethereum, Solana, Tether ve Binance Coin(BNB) gibi kripto para birimleri alıp satabilirsiniz. Ayrıca Binance TR’in App Store ve Google Play Storeda mobil uygulaması da bulunmaktadırBu nedenle, mobil cihazınız üzerinden kripto para işlemleri ve ticareti yapabilirsiniz. Binance TR borsada bir sorunla karşılaşırsanız, canlı sohbet yoluyla destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Binance TR borsası referans kodu 2022

Binance TR Referans Kodu: CXN1C398 yeni trbinance.com üyeleri, referans kodunu kullanarak kaydolabilir ve kripto para işlemlerinde %20 komisyon indirimi alabilirsiniz.

Binance TR referans kodu “CXN1C398 ”

Bu kodu Binance TR kayıt sayfasındaki “Referans Kimliği (opsiyonel)” alanına kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

  • Referans Kimliği alanını bulmak için “Referans Kimliği (opsiyonel) başlığını genişletmeniz gerekmektedir.
  • Bu, yönlendirme kodunu yapıştırabileceğiniz “Referans Kimliği (opsiyonel)” alanını açacaktır.
  • Alan isteğe bağlı olsa da, sizlere fayda sağlayacağı için yönlendirme kodunu kullanmak her zaman en iyisidir.
  • Ardından ekrandaki talimatları izleyin ve kayıt işlemini tamamlamak için e-postanızı doğrulayın.
  • Bu işlem sayesinde, borsada her işlem yaptığınızda %20’e kadar komisyon kazanacaksınız.

Binance TR referans kimliği nasıl kullanılır?

Binance TR referans kimliğini kullanmak için borsada yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Hesap oluşturma sürecinde, kullanmak için “Referans Kimliği (opsiyonel)” alanına “CXN1C398 ” yapıştırın. Mobil cihazınızda Binance TR uygulamasını kullanıyorsanız, alan varsayılan olarak gizlenecektir. Bunu ortaya çıkarmak için “Referans Kimliği (opsiyonel)” başlığına dokunmanız gerekir. “Referans Kimliği (opsiyonel)” başlığına dokunduktan sonra “Referans Kimliği” alanı görünecektir. Ardından, “ CXN1C398 ” referans kodunu yapıştırarak kullanabileceksiniz.

Referans Kimliği kullanarak bir hesap oluşturduğunuzda, yönlendirme, borsada yaptığınız her işlem için size %20’e kadar komisyon kazandıracak.

Binance Referans Kodu 2022

Binance TR borsası trbinance.com referans kodu “ CXN1C398 ”, BİNANCE GLOBAL binance.com borsası için Referans Kodu arıyorsanız: RDKC9DF3 kodunu kullanarak yeni bir Binance üyesi olarak, kripto para işlemlerinde %20 komisyon indirimi alabilirsiniz.

Kayıt Olduktan Sonra Binance TR Referans Kodu Eklenir mi?

Binance TR referans kodu ekleme işlemi Binance TR’de  ilk kez bir hesap oluşturduğunuzda kullanılabilir. Bir hesap oluşturduktan sonra artık referans kimliğini kullanamayacaksınız.

Binance TR  %25 BNB komisyon indirimini

Binance TR borsasında ekstra olarak ödeyeceğiniz komisyonu daha da indirmeniz için binance tr kullanıcılarına özel olarak sunulan bu seçeneği aktif hale getirdiğinizde komisyon ödemeleriniz BNB ile % 25 oranında daha az bir miktar ödeyerek bir avantaj elde edebilirsiniz.

5/5 - 12