Bitexen referans kodu: 117111238 (GÜNCEL)

Bitexen’de yeni bir hesap oluşturuyorsanız, bir “ Referans kodu ” alanı göreceksiniz. Bu, Sizden bir referans kodu girmenize izin veren isteğe bağlı bir alandır. Bitexen borsasında kayıt promosyonu olan 3 BTXN Coin ve yapacağımız her işlemde %5 komisyon indirimi kazanmak için bu alanı boş bırakmayın. Bitexen referans kodu alanına “117111238” kodunu ekleyerek kayıt işlemine devam edebilirsiniz. Bitexen borasında ilk kez bir hesap oluşturduğunuzda kullanılabilir olan bu alanı doldurmadan kayıt işleminize devam etmeyin aksi taktirde hesap oluşturduktan sonra artık referans kimliğini (kodu) alanını kullanamayacaksınız.

Bitexen Borsası nedir?

Bitexen, Türkiye’de hizmet veren bir kripto varlık alım satım platformudur. Bitexen, 2018 yılında İTÜ Arı Teknokent’te kurulmuştur ve Türkiye’nin önde gelen, dünyanın ise en büyük 50 dijital varlık platformundan bir tanesidir. CEO’su Yahya Tuğyan Erdem, Yönetim Kurulu Başkanı ise Kemal Cenk Erdem’dir. Bitexen kullanıcıları, Türk lirası ile 200’den fazla kripto para alıp satabilmektedir. Bitexen’de Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi kripto para birimleri alıp satabilirsiniz. Ayrıca Bitexen’in App Store ve Google Play Store‘da bir mobil uygulaması da bulunmaktadır. Bu nedenle, mobil cihazınızda kripto para birimleri ticareti yapabilirsiniz. Borsada bir sorunla karşılaşırsanız, canlı destek yoluyla destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Yahya-Tugyan-Erdem
Yahya-Tugyan-Erdem

3 BTXN COİN KAYIT PROMSYONU

01.09.2022 tarihi itibariyle Bitexen Referans Programı ile Bitexen borsanında yeni üyelik oluşturduğunuzda, güvenlik, doğrulama adımlarınızı tamamladıktan sonra, “müşteri tanıma forum”unu da doldurursanız Program koşullarını yerine getirerek 3 BTXN ödül kazanacaksınız. Ekstradan bitexen borsasında ömür boyu yapacağınız işlemlerde %5 komisyon indirimi alacaksınız. güvenlik, doğrulama adımları ve “müşteri tanıma formu” doldurma işlemlerini nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsanız bir sonraki başlıkta hemen sizlere detaylı bir şekilde aktardık

Bitexen referans kodu nedir? 2023

Bitexen Referans Kodu: 117111238 yeni Bitexen üyeleri, referans kodunu kullanarak kaydolabilir.

Bitexen referans kodu “ 117111238

Bu kodu Bitexen kayıt sayfasındaki “ Referans kodu” alanına kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

  1. “ Referans Kodu ” alanını bulmak için “ Hesap Oluştur başlığını tıklamanız gerekmektedir.
  2. Daha sonrasında ise “117111238“, referans kodunu yapıştırabileceğiniz ” Referans Kodu ” alanını açacaktır.
  3. Ardından ekrandaki talimatları izleyin ve kayıt işlemini tamamlamak için e-postanızı doğrulayın.
  4. Referans Kodu alanı her ne kadar isteğe bağlı olsa da, sizlere fayda sağlayacağı için birinin referans kod’ununu kullanmak her zaman en iyisidir. ve bu işlem bir daha yapılamayacağı için lütfen kayıt olmadan önce referans kodunu yazdığınızdan emin olun.
  5. Alım satım işlemlerinize başlamak için kimlik onayı kısmı için kimliğinizi ön ve arka kısmını yüklemeniz doğrulama için yeterli.
  6. Adres onayı için e-Devlet’ten alınan ikametgahınızı yüklemeniz gerekli. Kuruma ibraz alanına ” Bitexen ” yazarak doğrulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  7. Birkaç soruluk müşteri tanıma formunu da doldurmanızın ardından bütün doğrulama işlemlerini bitirmiş olacak ve 3 BTXN Coin ve yapacağımız her işlemde %5 komisyon indirimi kazanacaksınız.
OKU  Etkili ve Verimli Zaman Yönetimi
bitexen doğrulama ekranı
bitexen doğrulama ekranı

Bitexen referans kodu nasıl kullanılır?

Bitexen referans kodu kullanmak için borsada yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Hesap oluşturma sürecinde, kullanmak için “Referans Kodu” alanına “117111238 ” yapıştırın. Mobil cihazınızda Bitexen uygulamasını kullanıyorsanız, alan varsayılan olarak gizlenebilir. Bunu ortaya çıkarmak için “Referans Kodu” başlığına dikkat etmeniz gerekir. “Referans Kodu” alanını bulduktan sonra Referans Kodu” alanı görünecektir. Ardından, “ 117111238 ” referans kod’ununu yazabilirsiniz.

Referans kodu isteğe bağlı mı?

Bitexen referans kodu isteğe bağlıdır, ancak bir çok kullanıcı bilir ki referans kodunun bir çok avantajı vardır. Bitexen 2023 referans kodu için her ne kadar şuanda bir avantaj sağlamasa da ilerleyen süreçlerde birçok yeni kampanya olabilir. direkt bitexen borsasına kayıt olmak için ayrıca bu bağlantıyı da kullanabilirsiniz: https://www.bitexen.com/sign-up?ref=117111238

Ayrıca haluk levent bitexen borasının reklam yüzüdür.

IFrame

 

Bitexen referans kodu ödülü

Referans olunan her bir yeni kullanıcı da “müşteri tanıma formunu” doldurduktan ve kullanıcı olarak kaydının tamamlanmasından sonra 3 BTXN ödül ve %5 komisyon indirimi kazanacaktır.

Bitexen referans kodu 2024

2024 yılında Bitexen referans kodu arıyorsanız referans kodu alanına ” 116891037 ” kodunu ekleyerek kayıt işlemine devam edebilirsiniz.

Bitexen referans kodu 2023

2023 yılında Bitexen referans kodu arıyorsanız referans kodu alanına ” 116891037 ” kodunu ekleyerek kayıt işlemine devam edebilirsiniz.
baskılı ıslak mendil