FTX TR (Türkiye) referans kodu : 76936174 (GÜNCEL)

FTX TR referans kodu mu arıyorsunuz?  FTX Tavsiye kodu 76936174  ile FTXTR.com‘da %5 ücret komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance ile ortaklığı olan FTX, geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye özel yerel borsa açacağını duyurmuştu. duyurudan kısa bir süre sonra dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan FTX türkiye için FTXTR.COM‘u hizmete açtı.

Borsa türk lirası yatırma ve çekme işlemlerini ücretsiz bir şekilde yapılacağını duyurmasından  kısa bir sürede türkiyedeki kullanıcılardan büyük bir ilgi görmeye başladı.

FTX Borsası Nedir?

FTX.com popüler bir kripto para borsasıdır. Ticaret platformu 2018 yılında kuruldu ve hacim olarak dünyanın en büyük Bitcoin & Crypto borsalarından biri haline geldi.

Alameda Research‘ün desteğiyle Sam Bankman-Fried ve Gary Wang tarafından ortak kuruldu.

FTX’teki ekip, Wall Street’in önde gelen nicelik firmaları ve teknoloji şirketlerinden gelmektedir.

FTX’in temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • 101 kata kadar kaldıraç ticareti
 • Tahmin piyasaları
 • Kripto stake etme
 • Yönlendirme programı
 • Spot ve marj ticareti
 • Fiat para yatırma ve çekme
 • Ücretsiz para çekme (FTT’ye sahip olduğunuzda)
 • Kripto teminat ile hisse senedi ticareti
 • Borç verme
 • IOS ve Android için mobil uygulamalar
 • Büyük ödüllü düzenli ticaret yarışmaları

FTX TR Yönlendirme Koduyla Nasıl Kaydolunur?

İşlemlerde %5’lik bir ücret indirimi olan FTXtr.com kayıt bonusu almak için, geçerli bir yönlendirme bağlantısı ile kayıt olmanız gerekir. FTX TR kayıt bonusunuzu kayıt işlemi sırasında etkinleştirmek için aşağıdaki talimatları dikkatlice izleyin.

 1. Bu bağlantı ile FTXTR.com’a gidin
 2. E-posta adresinizi ve parolanızı girin
 3. 76936174 FTX TR referans kodunun uygulandığını göreceksiniz
 4. Kaydınızı tamamlayın
 5. Para yatırın
 6. FTXTR.com‘da işlem yapmaya başlayın
 7. %5 alım satım ücreti indirimi otomatik olarak uygulanacaktır

FTX referans kodu

FTX referans kodu 74064330  ile FTX.com‘da %5 ücret komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

FTX referans kodu makalemize göz atmak için tıklayınız.

FTX TR Referans kampanyası nedir? Nasıl Faydalanabilirim?

Referans kampanyasından yararlanmak için bu link ile kayıt olma işlemini başlatınız: https://ftxtr.com/profile#a=76936174

FTX TR tarafından, her kullanıcımıza özel yaratılan referans kodu üyelik sürecinizin başlaması ile tanımlanır.

Referans Kodunuz ile farklı bir kullanıcı yeni üyelik sağlarsa; bu yeni üyelikte oluşan komisyonların %25’ten başlayarak sizin FXT TR hesabınıza tanımlanır. Bu oran sizin FTT stake miktarınıza göre değişiklik gösterir. Referans kodunuzu kullanan kişiler de ödedikleri komisyonlarının %5’ini geri alır.

Referans kodunuza;  ”Ayarlar İkonu  > Referanslar”  veya  ”Profil İkonu> Referanslar’‘ adımlarını takip ederek ulaşabilirsiniz. Referans Kodunuz Referans Linkinizde bulunan son 7 rakamdır. Referans Linkinizi kopyala çubuğunu kullanarak alabilirsiniz. Link ile kayıt durumlarında Referans Kodu alanı otomatik olarak doldurulacaktır.

OKU  Gala (GALA) Nedir?
ftx tr
ftx tr

Referans sahibi hesapların, piyasa alıcı komisyon oranları %0,03’ün altına düşemez; düşmesi durumunda ise indirimlerden düşülür. Bu oran hacim indirimleri, FTT Stake ve diğer faktörlerle etkileşime girebilir. Kullanıcılarımızın komisyon oranlarını, FTX TR olarak biz de kampanya veya ödüller ile düşürebiliriz.

Referans bakiyelerinin hesaba tanımlanması yoğunluk durumuna bağlı 72 saati bulabilmektedir.

FXT TR, referans kampanyasındaki tek yetkili merciidir. Kampanya şartlarının sağlanabilmesi için kötüye kullanım, birden fazla hesap açılışı gibi durumların tespit etmesi halinde kullanıcının referans kampanyasına katılım hakkını süreli veya süresiz olarak askıya alabilir veya sonlandırabilir.

Referans kampanyasında kullanıcıların kendine referans olmasına izin verilmemektedir. Tespit edilmesi halinde belirli bir hesabın referans ücretlerini durdurma hakkına FTX TR aittir. FTX TR, Referans programını değiştirme/güncelleme veya kaldırma hakkını saklı tutar, referans programı ile alakalı yapılacak değiştirme/güncelleme veya kaldırma eylemlerinde bulunması halinde önceden haber verme zorunluluğu bulunmamaktadır.
Referans Kampanyası, yeni üyelik sağlayan kullanıcıları kapsamaktadır. Aktivasyonu yapılan hesaplara referans kodu ekleme ve değiştirme yapılamamaktadır. Bu yüzden kayıt işlemini başlatmadan mülakat bu linkten kayıt işlemini başlatınız

baskılı ıslak mendil