Binance Referans Kodu: T7AFQEKB (2023)

Binance Referans Kodu mu arıyorsunuz ? Başka yerde aramanıza gerek yok. T7AFQEKB Binance referans kodunu kullanarak %20 komisyon indirimi alabilirsiniz.

Binance Borsası nedir?

Binance, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Kurucuları kripto paralar ile piyasaya çıktıkları ilk günlerinden beri ilgilenmiş ve eğitimini almış olduklarından, binance müşterilerine harika hizmet sunma konusunda deneyimli, tecrübeli ve iyi bir geçmişe sahiptirler. kurucuları arasında en ünlü olan kişi ise CZ kısaltması ile bilinen Changpeng Zhao‘dur.

Binance’ın kurucuları

  • CZ (Changpeng Zhao): Binance Kurucu ve CEO’su
  • Yi He: Binance Kurucu Ortağı ve CMO’su

Binance temmuz 2017’de Binance’i kurmuş ve 180 gün içinde dünyanın en büyük kripto para borsası haline gelmiştir. Binance’ın başarısının arkasında ve bu kadar popüler olmasına sebep olan şeylerden biri de tavsiye programıydı. Bu program ile insanların başkalarını binance borsasına Binance tarafından verilen referans kodunu kullanarak davet edip ticaret yapmaları için yönlendirerek kripto para komisyonundan pay kazanmalarına izin verilen uygulamaydı. Burada ise bu kampanyadan yararlanarak borsalara vereceğiniz komisyon oranından bir indirim kazanarak trade işlemleriniz için daha az ücret ödeyeceğinizden bahsedeceğiz. Binance referans kodu sayesinde nasıl komisyon indirimi alabileceğinizi ve bunları nasıl gerçekleştirebileceğiniz hakkında bilinmesi gereken HERŞEYİ ele alacağız.

Binance Referans Kodu Nasıl kullanılır?

Geçerli bir Binance referans koduyla Binance’e kaydolmak ve komisyon indirimi için lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Bu yönlendirme bağlantısıyla Binance.com’u ziyaret edin
  2. E-posta adresinizi ve seçeceğiniz güvenli bir şifre girin.
  3. kaydı tamamlayın ve kyc doğrulamanızı yapın.
  4. işlem yapmak istediğiniz tutarda para yatırın.
  5. Tebrikler, artık komisyon ücretini %20 daha az ödeyeceksiniz.

Bunu biraz daha açıklamak gerekirse; Kaydolmak için bu Binance yönlendirme bağlantısını kullanarak , anında Komisyon ücretleri için %10-20 arasında daha az ödeme yapacaksınız.

Binance Referans Kodları

kod indirim oranı
T7AFQEKB %20 komisyon indirimi
binance referans kodu 2023
binance referans kodu 2023

Tüm Binance Kampanyaları / Promosyonları

Binance’deki favori kampanyası olan binance referans kodu için detaylı bilgi verdiğimize göre, şimdi size Binance’in diğer bonus promosyon ve kampanyaları hakkında bilgiler sunacağız.

Binance Visa kartı

Binance, kripto para harcamanıza ve bunu yaparak %8’e kadar geri ödeme almanıza izin veren ücretsiz bir Visa kartını piyasaya sürdü. Bununla ilgili en iyi şey, Bitcoin gibi en sevdiğiniz para birimlerini, bir kripto borsası aracılığıyla satmak zorunda kalmadan dünya çapında 60 milyondan fazla yerde harcayabileceğiniz anlamına gelmesidir.

 

Binance Visa kartı
Binance Visa kartı

“Binance Referans Kodu geçersiz” hata mesajı mı alıyorsunuz?

Binance’e kaydolurken “Binance Referans kodu/Kimliği geçersiz” diyen bir hata mesajı alırsanız, yanlış referans kodu  kullanmışsınızdır. Bu sorunu çözmek için geçerli Binance referans kodu olarak T7AFQEKB‘ü kodunu kullanın.

Binance Futures Referans kodu: T7AFQEKB

Binance futures kısmında işlem yapacak olanlar için de referans kodu aynıdır. T7AFQEKB kodunu kullanarak futures işlemlerde %20 referans indirimi kazanabilirsiniz.

Binance TR referans kodu: A8973697

Binance borsası binance.com referans kodu “ T7AFQEKB”, kodu kullanarak yeni bir Binance üyesi olarak, kripto para işlemlerinde %20 komisyon indirimi alabilirsiniz. Ayrıca binance TR borsası trbinance.com referans kodu “ A8973697 ”, kodu kullanarak yeni bir Tr Binance üyesi olarak, kripto para işlemlerinde %20 komisyon indirimi de alabilirsiniz.

5/5 - 21