Yapı Kredi Promosyon Ne Zaman Yatar?

Yapı kredi promosyon ne zaman yatar, Yapı Kredi promosyon 2022 konuları pek çok kişi tarafından merak edilmekte olan konular arasında yer almaktadır. Tüm bu detaylara geçmeden önce promosyon kavramından bahsetmek çok daha yararlı ve yerinde olacaktır.

Promosyon; bankanın bağlı olduğu bir kurumla yaptığı maaş anlaşması karşılığında yaptığı ödemedir. Sözleşmenin süresi, çalışan sayısı, ortalama personel maaşı, tüm çalışanlara ödenen toplam maaş ve bordroya kadar geçen gün sayısı,  personelin banka müşterisi olan profili dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Bu nedenle personelden imza alınır, hesap açılır, maaş kartları dağıtılır. Örneğin 5000 çalışan sayısına bağlı olarak, bankalar da yakınlarda ATM’ler kurabilir. Bankalar, sözleşmelerinde belirtilen çalışan sayısı ve brüt maaşların belirli bir oranın altına düşmemesi gerektiğine dair hükümler koyabilir. Promosyon parasının nasıl kullanılacağı ve dağıtılacağı tamamen kurumun inisiyatifindedir. Anlaşma ve ödeme yapıldıktan sonra pozisyon alan hiç kimse, sözleşmesi yenilenene kadar terfi alamaz. Personel hesabı bakım ücretlerinin alınmaması tüm sözleşmelerde standarttır. Ayrıca internetten yapılan EFT/havale işlemlerinde ek kredi kartı ücreti veya ücret alınmaması gibi noktalar da olabilir. Ayrıca Yapı Kredi promosyon anlaşması maaş sözleşmeli müşterilerine normal müşterilere göre daha ucuz kredi seçenekleri sunmaktadır.

Promosyon ve detaylarına memurlar, işyerleri ve pek çok kurum dahildir. Bu sayede yapı kredi promosyon memur gibi pek çok promosyon çeşidi banka tarafından sizlere sunulur. Ödemeler ise anlaşma sağlandıktan sonraki ilk 3 iş günü içerisinde müşterilere aktarılır.

Tüm bu detaylara ek emekli maaşını yeni bir bankaya taşıyanlar ya da henüz yeni emekli olup maaşını belirlediği bankadan almak isteyenler de promosyon avantajlarından rahat bir şekilde yararlanabiliyor.

SSK veya Bağ-Kur’dan ayrılıyorsanız E-Devlet/SGK Genel Müdürlüğü’ne yapacağınız başvurunuzda Yapı Kredi’yi tercih edebilirsiniz. Sandığından emekli olmak istiyorsanız kurumunuza emeklilik başvuru formunda da bankayı seçebilirsiniz.

Yapı Kredi müşterileri, kişisel internet şubesi olan Yapı Kredi Mobil’den kolayca transfer yapabilirler. Ayrıca Müşteri İletişim Merkezi’ni ( 0 444/0850 222 0 444) arayabilir, sadece kimlik kartınız ile size en yakın şubeye gidebilir veya e-devlet üzerinden SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye aktarabilirsiniz. Yapı Kredi müşterisi değilseniz, müşterilerimizden biri olarak yıllık gelirinizi taşımak için Yapı Kredi Mobil’i kolayca indirebilirsiniz. İstenildiği takdirde SGK emekli maaşları e-devlet veya SGK Genel Müdürlüğü üzerinden Yapı Kredi’ye de aktarılabiliyor. Bu sayede Yapı Kredi promosyon emekli fırsatlarından yararlanmak mümkün bir hale geliyor.

yapi kredi
yapı kredi

Yapı Kredi Bankası Emekli Promosyonu

Yapı Kredi promosyon güncelleme ve resmi internet sitesinde yapılan duyuruya göre vatandaşlar 4000 TL’ye kadar Yapı Kredi promosyonu ve 250.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisinden yararlanabilecek. Emekli olduğunuzda, Yapı Kredi Bankası’nın bir şubesinden maaş aldığınızda veya maaşınızı ilk kez bu bankaya gönderdiğinizde Yapı Kredi promosyon ne kadar noktasında 250.000 TL’ye kadar promosyon alırsınız ve fonları işlem sözleşmesini tamamlamak için kullanabilirsiniz. Bu bankalar 36 aya kadar kullanılabilir.

OKU  Gösterge Faiz Nedir? Gösterge Faiz Ne İşe Yarar?

250000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi olan vatandaşlarımızın sadece 12 ay vade ile kredi kullanabileceklerini belirtmek isterim. 24 ayda 100.000 TL’ye kadar kredi kullananlar ve 50.000 TL’ye kadar kredi kullanan vatandaşlar Yapı Kredi Bankası’ndan 36 ay ihtiyaç kredisi alabiliyor. Emekli maaşınızı bir  bankaya yatırırsanız, bankanıza yatırdığınız her emekli için 250 TL’ye kadar ödeme yaparak emekli maaşınızı 4000 TL’ye kadar artırabilirsiniz. Yapı Kredi Taşıma Sözleşmesi, Yapı Kredi banka şubelerine rant transferi yapmanıza, başvuruda bulunmanıza, işlem yapmanıza, hesabınızdan rant desteği almanıza ve hesabınızdaki işlemleri bir sonraki başlangıç ​​maaşınıza aktarmanıza olanak tanır. Tüketici finansmanı kampanyalarına ve ticarete katılan vatandaşlar, yıllık gelirlerini bu bankaya aktararak 3 ay gecikmeli kredi almak için banka şubesine gitmelerine gerek kalmıyor.

Emeklilere Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanan vatandaşlar da kısa mesaj yoluyla 36 aylık bu kredilere hak kazanarak katılabiliyor. SMS ile tüketici finansmanı başvurusunda bulunduysanız ve başvuru koşullarımıza göre kredi almak istiyorsanız, lütfen size en yakın banka şubesine giderek onaylanan kredi tutarını SMS ile kontrol edin. Emekli maaşınızı girin, Yapıkredi Bankası’nın düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılın. Başarılı bir işlem yapmak için yerel banka şubenizden veya bankanın resmi web sitesinde bir ihtiyaç kredisi başvurusu doldurmanız yeterlidir.

Bireysel emeklilik maaşı, maaşınızı ilk aldığınız ayı takip eden ayın ilk haftasında tarafınıza direkt olarak ödenir. Halihazırda kredi kartı promosyonlarına katılan müşteriler, iptal ve tekrar onaylandıktan sonra promosyon avantajlarından yararlanamazlar. 8 Temmuz 2022 tarihinden sonra Yapı Kredi Bankası kredi sözleşmesi olan ve ayrı bir SGK emekli maaşı bulunan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

5.250 TL kampanya kapsamında Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerden promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz. Fatura ve kredi kartı promosyonlarından oluşan faydalar müşterinin emeklilik hesabına doğrudan yansıtılır. Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan (SGK) birden fazla kazanç/ay çekilmesi durumunda ödenen katkı payı/ek tutar, referans tarihinde banka aracılığıyla ödenen son kazanç/ay toplamından hesaplanır.

Koşullar karşılanır ve bir kerelik promosyonlar/ek finansal ödüller kolayca alınır. Nakit promosyon ödemeleri üç yıl önceden yapılır ve promosyonun hesabınıza geçtiği tarih üç yıllık başlangıç ​​tarihidir. Para promosyonu/para ek bonusunun ödenmesinden sonraki 3 yıllık taahhüt süresi içinde gelir/ay artışı olursa ek promosyon verilmeyecektir.

Yapı Kredi promosyon
Yapı Kredi promosyon

Yapı Kredi Promosyon Avantajları

Yapı Kredi promosyon avantajları ile de tüm müşteriler pek çok kolaylığa ulaşıyor. Bu sayede müşteriler bu fırsatlar ile tüm ihtiyaçlarını çok daha çabuk karşılayabiliyor.

  • Yapı Kredi Mobil, internet şubeleri ve ATM’lerden ücretsiz para transferi
  • Yapı Kredi’den yıllık ödeme almaya devam ettiğiniz sürece, Yapı Kredi Mobil, internet şubeleri ve ATM’lerden yapacağınız tüm transferler ücretsizdir.
  • Yapı Kredi ATM’sinden günlük para çekme limiti 5.000 TL’dir.
  • Yapı Kredi’nin geniş ATM ağını kullanın. Günlük para çekme limiti 5.000 TL’dir.
  • Acil sağlık hizmetlerinde Medline üyeliği
  • TL vadeli mevduata 6 ay imtiyazlı faiz oranı (Yapı Kredi’ye SGK maaş göndermeden önceki 2 ay içinde vadeli mevduatı olmayan ve bankadan ilk maaşını alan emekliler bu promosyondan yararlanabilirler.)
  • Makul faizli tüketici kredilerinin kullanımı
  • Ücretsiz yinelenen ödeme (banka havalesi ve havale) avantajları
OKU  hesap kesim tarihi saat kaçta kesilir?

Ayrıca Yapı Kredi’den 3 yıl süreyle SGK anüitesi satın almayı taahhüt eden müşteriler, 5.250 TL’ye varan nakit promosyonlardan da yararlanabiliyor. Finansman anlaşması imzalandıktan sonra başka bir gereklilik yoktur. Aylık gelir 2.500 TL’yi aşarsa, aylık gelir 3.500 TL ile 1.499  TL, 4.250 TL ise 1.500 TL ile 2.499  TL,  5.000 TL olacaktır.

Yapı Kredi Promosyon İptali

Yapı Kredi promosyon iptali, promosyon iade talebini tamamlamak için bankanıza veya değiştirmek istediğiniz yeni banka şubesine münferit olarak yapılabilir. Kampanya iadeleri önceki bankanın hüküm ve koşullarına tabidir, bu nedenle ilgili sözleşmeyi dikkatlice incelemelisiniz.

Yapı Kredi promosyon yatmadı gibi bir sorun ile karşı karşıya iseniz belirli sürelerin geçtiğinden emin olmalısınız. Promosyon ödemesi süresi 3 gündür. Yeni maaş alanların ödemeleri ise ilk maaş ödemesinden itibaren 3 iş günü içinde yapılacaktır.

baskılı ıslak mendil