Garanti POS Destek Hattı, Garanti Bankası POS Destek Hattı Telefon Numarası

Garanti Bankası POS destek hattı hakkında son zamanlarda pek çok soru sorulmakta. Özellikle ülkemizde dijital bankacılık hizmetlerinin ve kart ile ödemenin yaygınlaşmasıyla birlikte pek çok mekânda ve iş yerinde POS cihazları kullanılmaya başladı. POS cihazlarının kullanımı ile ilgili sorunlar konusunda ise müşterilerle ilgilenen destek hatları POS destek hatları, giderek daha da fazla kullanılır oldu. Bu noktada Garanti POS destek hattı da POS cihazları konusunda müşterilere destek sunan hatlar arasında olup en fazla aratılan tümceler arasında yerini almıştır. Siz de Garanti Bankası POS destek hattı telefon numarası nedir öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

En Çok Kullanılan POS Cihazları

Garanti POS en çok kullanılan POS cihazları arasındadır. POS cihazları, söz konusu kredi ile ya da banka kartı ile ödeme olduğunda devreye giren ve satıcıların imdadına yetişen cihazlardır. Sıklıkla kullanılan bu cihazlar, neredeyse her mağazada veya işletmede karşımıza çıkmaktadır. Farklı bankalar tarafından sunulan farklı POS cihazları bulunsa da bunlardan en çok kullanılanlar arasında Garanti POS cihazları yer almaktadır. Yaygın bir şekilde kullanılan POS cihazları arasında yer alan Garanti POS cihazları, her türlü mağazada ve işletmede karşımıza çıkmaktadır.

Garanti POS cihazları, Garanti Bankası tarafından satıcıya ulaştırılmakta olup, POS cihazları ile ilgili her türlü soru, şikâyet ve sorunda Garanti POS Destek hattı ile iletişime geçilmelidir. Bu noktada, Garanti POS cihazlarının Garanti Bankası tarafından bakımı ve değişiminin yapılabileceğini de belirtmeliyiz. Eğer sahip olduğunuz Garanti POS cihazı ile ilgili bir sorununuz varsa, bunu her zaman Garanti Bankası POS Destek Hattı telefon numarası ile iletişime geçerek çözebilirsiniz. Bu noktada, Garanti Bankası POS destek hattı her zaman her konuda size yardımcı olacaktır. Garanti POS cihazları ile ilgili her türlü yardım ihtiyacınızda Garanti POS destek hattı ile iletişime geçerek sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Garanti POS destek hattı telefon numarası 444 0 333 olup bu numarayı arayarak her türlü Garanti POS çözümüne erişebilirsiniz.

Garanti POS
Garanti POS

Garanti POS Nasıl Alınır?

Garanti POS cihazı, ülkemizde en çok kullanılan POS cihazlarının arasında yer almaktadır. Özellikle müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve hizmetler ile en çok tercih edilen bankalardan birisi olan Garanti tarafından sunulan POS cihazı, pek çok işletmede ve iş yerinde karşımıza çıkmaktadır. Eğer siz de Garanti POS cihazını edinmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Garanti hesaplarınızın olduğu şubeye gitmek ve orada POS cihazı istediğiniz belirtmeniz. Gittiğiniz şubede POS talebinizi ilettikten sonra size bir POS başvuru formu verilecektir. Bu formu doldurduktan sonra yapmanız gereken başka bir şey bulunmamaktadır. Başvurunuz, Garanti tarafından değerlendirilecek ve eğer uygun görülürse size bir POS cihazı verilecektir.

OKU  Kredi Notu Düşme Nedenleri

Eğer ilk defa Garanti ile çalışacaksanız ve yine de bir POS cihazı istiyorsanız o zaman en yakın Garanti BBVA şubesine giderek bir POS cihazı talebinde bulunabilirsiniz. Bunu yapmak için ilk olarak size en yakın şubeye gittikten sonra bir POS cihazı istediğinizi iletmeniz. Bundan sonra size bir POS başvuru formu verilecek ve bu formu doldurmanız istenecektir. Aşağıdaki belgeleri temin etmiş olarak bu formu doldurmanız ve söz konusu şubeye vermeniz gerekmektedir. Bundan sonra başvurunuz incelenecek, değerlendirilecek ve duruma göre size gerekli bilgilendirme yapılacaktır:

 • Vergi levhası
 • İmza sirküleri
 • Ticaret sicil gazetesi
 • Ortakların kimlik fotokopileri

Tüm bu belgeleri şubeye getirip size verilecek formla birlikte teslim etmeniz gerekmektedir.

Sanal POS Nedir?

Sanal POS, tıpkı fiziksel POS gibi bir ödeme aracıdır. Garanti BBVA Sanal POS, internet sitelerinde ödeme amaçlı kullanılabilecek bir sanal POS tipidir. Bu POS cihazları da fiziksel POS’lar gibi ödeme yapmada kullanılacak olup teknik ekibin ve hosting platformunun seçimine bağlı olarak siteye farklı biçimlerde entegre edilebilir.

Garanti BBVA Sanal POS
Garanti BBVA Sanal POS

Sanal POS başvurularınızın değerlendirme kriterlerine bağlı olarak internet sitenizin Garanti sanal POS başvurusu kabul edilir ya da reddedilir. Garanti sanal POS başvuru değerlendirme kriterlerini sıralamamız gerekirse şöyle bir liste ortaya koyabiliriz:

 • İşyeri site adresleri
 • İşyerinin sitesinde ürün kataloğu ve alışveriş sepetinin bulunması
 • İşyerinin sitesindeki linklerin çalışır durumda olması
 • Sitede kullanılan logo ile markaları kullanma hakkının firmada olup olmaması
 • İşyerinin internet sitesinde tüketici haklarına yönelik içeriklerin yer alması; iade, iptal ya da garanti koşulları gibi temel tüketici haklarına yönelik içeriğin sitede bulunması
 • Teslimata ilişkin bilgilerin sitede yer alması
 • İşyeri sitesinin gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikasının olup olmadığı
 • Sitede satılan ürünlerin Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olup olmadığı
 • İşyerinin sattığı ürünlerle ilgili sitede yer alan tüm bilgilerin ve açıklamaların tam olması
 • İşyeri adı, adresi, telefon ve faks numarası ile e-posta adresi gibi iletişim kanallarının sitede yer alıyor olması
 • İşyerinin birden fazla sitede aynı Sanal POS ile satış yapıp yapmayacağı
 • İşyerinin döviz ile satış yapıp yapmayacağı
 • İşyerinin döviz ile satış yaptığı takdirde satış kurunun ne olduğu
 • İşyerinin döviz ile satış yapması durumunda müşterilerine fiyatları TL olarak gösterip göstermediği

Sanal POS başvurularının kabul edilmesinde yukarıda listelenen kriterler büyük rol oynamaktadırlar. Bir başvuru sahibinin yukarıdaki kriterlerden birini karşılamaması durumunda yapması gereken şey bu kriteri karşılayacak şekilde internet sitesini güncellemesidir. Eğer sanal POS başvurusunda bulunduysanız ve bir ya da birden fazla kriteri karşılamıyorsanız, Garanti sizi bu konuda mümkün olduğunca yönlendirmeye çalışacak ve eksiklerinizi gidermeniz için size fırsat tanıyacaktır. Eksiklerinizi giderdikten sonra Sanal POS başvurunuz tamamlanacak ve internet sitenizde Sanal POS kullanmaya başlayacaksınız.

Garanti POS Destek Hattı

Eğer Garanti POS ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa yapmanız gereken tek şey Garanti POS destek hattı ile iletişime geçmektir. Garanti Bankası POS destek hattı telefon numarası olan 444 0 333 ile iletişime geçerek bu konuda onlardan POS cihazları ile ilgili çözümler alabilirsiniz. Garanti Bankası bu konuda POS cihazı sahibi müşterilerinin her daim yanında olup onların sorunlarını çözmeye çalışmaktadır. Eğer Garanti POS cihazları ile ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa hemen Garanti POS destek hattı ile iletişime geçin. Garanti POS Destek Hattı sadece fiziksel POS cihazları ile ilgili değil sanal POS cihazları ile ilgili sorunlarda da yanınızdadır.

OKU  Motosiklet Kredisi Nasıl Alınır? En Uygun Motosiklet Kredileri
baskılı ıslak mendil