JASMY Coin Nedir? JASMY Coin Geleceği ve 2025 Fiyat Tahmini

Kripto para dünyasının yeni gözdelerinden biri olan JASMY coin bu alanda yatırım yapmak isteyen meraklıların da en çok araştırdığı konulardan biri. Kendine ait bağımsız blok zincirlere sahip olan sanal para dünyası birçok alt başlıkta hayat bulabiliyor. JASMY de bu sanal para birimlerinden biri. Hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz yazının devamını okuyabilirsiniz. Şu bilgiyi belirtelim ki bu konuda anlattıklarımız yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Yatırımcı, kendi analizine güvenip yatırım yapmalı.

JASMY Coin  Nedir?

JASMY Japon bitcoini olarak da nitelendirilmektedir. Ethereum tabanlı bir token olan bu kripto para türü aynı zamanda “Nesnelerin İnterneti” olarak bilinen ve “loT” adı verilen platformları geliştiren bir kuruluş olan aynı adlı Jasmy sistemine destek sağlar. Tokenlerin cihazlar arasında aktarımı ve ağ hizmetleri için ödeme yapmak amaçlarıyla kullanılabilmektedir. Birincil hedefi cihaz ve veri ağlarına koordine ederek merkezi olmayan depolama ağlarıyla yeni bir süreç oluşturmaktır.

JASMY Coin
JASMY Coin

JASMY Coin Kim Oluşturdu? Kurucusu kim?

Bu sanal para biriminin kurucusu “Jasmy Corporation” isimli bir ekiptir. Ekibin fertleri eski Sony yöneticileridir. Aralarında Başkan Kunitake Andō da bulunmaktadır.

JASMY Coin Nasıl Satın Alınır?

JASMY coin elde etmenin en kolay yolu kripto para borsalarıdır. Çok sayıda farklı türdeki sanal para birimlerinin işlem gördüğü bu borsalarda zahmetsiz ve herhangi bir teknik malumata sahip olunmaya gerek kalmaksızın JASMY satın alınabilir. Ayrıca buralarda başka kripto para birimleriyle takas da yapılabilmektedir.

JASMY Coin Neden Değerli?

JASMY coinin değerindeki artış diğer birçok sanal para birimlerinde olduğu gibi yaygınlaşmasıyla ilişkilidir. Özellikle diğer sosyal ağlarla arasındaki kuvvetli bağlar sanal para piyasasına da olumlu etkide bulunmaktadır. Son dönemde Japonya’daki popüler sosyal ağların başında gelen Line platformuyla yeni bir ortaklık geliştirmesi ve dünyanın yüksek hacimli kripto para borsasında ilk sırada yer alan Binance sisteminde listelenmesi JASMY coine yüksek değerler kazandırmaktadır. Japon nüfusunun yüzde 60’tan fazlasının aktif olarak kullandığı Line sitesi oluşturduğu bu yaygınlık kuvvetini doğrudan JASMY tarafına da aktarmakta ve onu bugün bulunduğu zirveye taşımaktadır.

JASMY Coin Güvenilir Mi?

Kripto paralarda güvenilirlik endeksi büyük ve kendini kanıtlamış kripto borsalarda yayınlanmakla doğru orantılıdır. 16 Şubat 2021 günü tarihi bir zirve yaparak kendini kanıtlayan ve adını kripto piyasasına altın harflerle yazdıran JASMY bütün bu başarısını Coinbase gibi güven odaklı borsalarda yayınlanarak taçlandırmıştır. Şu anda yükseliş döneminde olan bu sanal para biriminin yakın gelecekte de düşmeye hiç niyeti olmadığı yapmış olduğu güven dolu anlaşmalardan bellidir.

OKU  FTX TR (Türkiye) referans kodu : 76936174 (GÜNCEL)

JASMY Coin Geleceği Nasıl?

JASMY internet sitesinde de yayınladığı üzere kripto para dünyasının Dördüncü Sanayi Devrimini ateşlediğine inanarak bu durumu kuruluş temeli olarak görmektedir. Artık internet üzerinden canlı ve cansız her objenin birbirine bağlandığını görerek bu amaç doğrultusunda kendini var etmektedir. Bir kripto paradan daha fazlası olan JASMY aynı zamanda verilerin depolanmasıyla da ilgilendiği için internet hakkındaki bu düşünceleri oldukça önemli ve kendi yazgısını belirler niteliktedir. Kişisel verilerin depolanması ve bunun güvenli bir şekilde sevk edilmesini sağlamak uygulamalarıyla var olan ve gelişen JASMY “verilerin demokratikleştirilmesi” hedefiyle uzun bir gelecek yolculuğuna çıkmaktadır. Bu doğrultuda her verinin bir değeri olduğunu düşünerek kendi değerini bu takas işlemi üzerinden yansıtmaktadır. Böylesi yenilikçi bir sistemin gelecekte de yükselmesi yadsınamaz bir gerçekliktir.

2023’de JASMY Coin Tahminleri

JASMY yöneticilerinin mevcut ve gelecekte planladıkları ortaklıklar neticesinde yayılmacı bir politika benimsediği tahminciler tarafından analiz edilmektedir. Bu sayede JASMY coinin piyasa değerinin günden güne artacağı ve dahi uzun vadede sahiplerine büyük karla getireceği öngörülmektedir. 2023 yılında bu sanal paranın ortalama $0.020046 değerinde olacağı tahmin edilmektedir.

2025’de JASMY Coin Tahminleri

Teknoloji dünyasının her alanında başarıyı hedefleyen JASMY coin piyasasında da zorluklarla geldiği başarılı konumu terk etmekten oldukça uzak tutumlar sergilemektedir. Özellikle var olan her yeni oluşuma ayak uydurmaya çalışması ve değerini etki eden faktörleri olabildiğince kontrol altında tutmasıyla 2025 yılında da yükseldiği değeri koruyacak gibi görünüyor. Tahmincilere göre 2025 senesinde ortalama değeri 0.03827 dolar bandında seyredecek.

2030’da JASMY Coin Tahminleri

Yatırımcıların gelecek odaklı planlarını şekillendirebilmek adına kripto para dünyasının gelecekteki hassas noktalarını göz önüne alarak yakın bir tahmin yapan analizcilerin görüşü JASMY coinin 2030 yılında iyice 0,1 dolara yaklaşacağı ortalama olarak 0.085652 dolar değerinde olacağı yönündedir.

JASMY Coin Bulunduğu Borsalar

 • Binance
 • io
 • Huobi Global
 • Coinbase Exchange
 • KuCoin
 • Bithumb
 • Bitfinex
 • Kraken
 • MEXC
 • Bybit
 • com
 • LBank
 • Tokocrypto
 • Uniswap

baskılı ıslak mendil