Mbox Coin Nedir? Mbox Coin Geleceği ve 2024 Fiyat Tahmini

Mbox Coin genel itibari ile Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş, DeFi verim çiftçiliği ve GameFi NFT’ leri birleştirerek sistemli hale gelmiş, ücretsiz oynanan oyna-kazan oyunudur. Mbox Mobox ekosistemi, oynaması ücretsiz konseptinden ödün vermeden oyunda kazanma yoluyla teşvik etmek amacıyla tasarlanmıştır. Kullanıcılar olduğu kadar oyuna yönlendirme stratejisine sahiptir.

Platform içerisinde kullanıcılar ücretsiz bir biçimde oyun oynayabilir ve yüksek miktarda gelir elde edebilir. Staking özelliğine sahip olan Token kullanıcılara çeşitli yollardan gelir elde imkanı da sağlayabilmektedir. Token sahipleri, varlıklarını belirli bir vade ile kilitleyerek yani stake ederek, vade sonunda ek token ödülleri kazanabilir. Token aracılığıyla oyun içindeki ek savaş süresi gibi öğleri satın alabilir ve ödül çekilişlerine katılabilir.

Amaçlarından önceliği platformundaki kullanıcıları sisteme dahil etmek ve eğlendirmektir. Kullanıcılar eğlenme sonucu seviye seviye ilerleyerek para ile ödüllendirilmektedir. Kullanıcılar yerel Mbox para biriminde ödenen stake ödüllerini kazanmak için likidite havuzlarında stake yapabilir veya MoMo NFT’ leri kullanabilir. Mbox, platformlar ve oyunlar arasında NFT birlikte çalışabilirliğini geliştirmek için ekosistemde yerleşik projelerle ede çalışmaktadır. Platformda, oyunlarında kullanılabilen diğer projelerden ( PancakeSwap, NFT’ler ) entegre edebilmektedir.

Şu bilgiyi belirtelim ki bu konuda anlattıklarımız yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Yatırımcı, kendi analizine güvenip yatırım yapmalı.

Mbox coin nasıl alınır?

Mbox Mobox çeşitli site yerlerinde güvenle alınabilmektedir. Örnek verilmek gerekirse ilk olarak Binance tavsiye edilmektedir. Binance işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto parası olarak gösterilmektedir. Binance de Mbox satın alabilmek için öncelikle borsanın kendisine üye olunması gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para ve fiyat para birimi transfer edilmelidir. Ardından gerekli birkaç işlemden sonra satın alma işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Mbox coin
Mbox coin

İkinci güvenilir mbox satın alma yeri ise bitlo.com gibi platformlar üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Bu sitedeki fiyat mantığı arz – talep ilişkisi ile kurulmaktadır. Burada Mobox alım ve satımı için sanal bir cüzdana yani Mobex adresine sahip olunması gerekiyor. Bitlo.com adresine girildikten sonra 5 şekilde ilerleme takip edilmektedir. Bağlantılı yerleri sırasıyla geçtikten sonra en son olarak “ işlem talebiniz alınmıştır “ butonu ile üyeliğiniz başlamış olacaktır

Mobox‘un diğerlerinden farkı nedir?

Mbox Mobox platformu 6 nisan 2021 de toplam 1 milyar token arzı ile adil bir lansmana sahip olmuştur. Tokenların %5 ‘ lik topluluk tarafından, % 21’ i topluluğa katkıda bulunanlar için, % 8’ i stratejik ortaklar için ve % 20’ si ekip için tutulmaktadır. Görüldüğü üzere tüm yetkileri üzerinde katkı payı sağlamaktadır. Çeşitli oyunlar aracılığıyla Mbox tokenları kazanmak çok daha kolaydır. Oynaması ücretsiz olması nedeniyle kullanıcıları fazladır ve oyunla birleştirilmiş olması ilgi çekmektedir. Çeşitli oyunlarda üst derece başarı sağlamaktadır ama oyunlarda ki başarılar yatırım ile orantılı olmaktadır. Yatırımın yüksek olması oyunun fiyatını ve eğlence ritmini artırmaktadır. Ulaşılabilir olması ile de ekosistem yaratarak farklı bir yaklaşımı öne çıkarmaktadır.

OKU  Tron Coin Nedir? Tron Coin Yorum, 2025 Fiyat Tahmini

Mbox coin ve geleceği

Mbox satın almak, yönlendirmek ve takibini yapmak kolay değildir. NFT gibi büyük sistemlerin gün geçtikçe büyüdüğü göz önünde görülmektedir. Sistemde çok fazla şirketin bulunması nedeniyle rekabet oranı gittikçe artmaktadır. Bazı şirketler daha fazla büyümek adına yanlış hamlelerle kendilerini uçuruma sürüklemektedir. Bu nedenden dolayı sistemlerin kontrolünde çok dikkatli olmak gerekmektedir. Oyunun ve oyun sürümünün sürekli gelişmesiyle NFT ve onunla birlikte kullanıcıları da gelişim göstermektedir. Mbox sisteminin yaklaşık olarak 6 binden fazla üyesi bulunmaktadır. Kullanıcıların bu seviyeye ulaşması kolay olmamakla birlikte kendisini ileri seviyeye taşınması güç görünmektedir. Rakipleri karşısında üye sayısı pek yeterli değil diyebiliriz.

Mbox token
Mbox token

2024 Mbox coin fiyat tahmini

Mbox tablo grafiğine bakıldığında son zamanlarda fazlasıyla artış göstererek tercih edilen platform haline dönüştü. İşlem hacmindeki ve piyasa değerindeki artışla birlikte Mbox ‘ un fiyatı son 24 saatte 3,34 oranında artarak olumlu artış gösterdi. Bilirkişilerin tahminlerine göre Mbox fiyatının minimum $2,49 seviyesine ulaşacağı tahmin ediliyor. 2024 yılına bakıldığında ise belli yerlerde yükseliş veya azalış göstererek ortalama işlem fiyatı $2,56 maksimum fiyatı ise $2,94 olarak öngörülmektedir. Bunlar analiz sonucu yapılan yorumlardır. Değişkenlik gösterebilmektedir.

Mbox Coin Bulunduğu Borsalar

 • Binance
 • io
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Poloniex
 • PancakeSwap
 • LBank
 • Phemex
 • MEXC
 • WazirX
 • Tokocrypto
 • Bitexen
 • com
 • Bitrue
 • AAX

baskılı ıslak mendil