Mxc Referans Kodu: mexc-1FwaC %30 İndirim (2023-Güncel)

MEXC Referans Kodu mu arıyorsunuz? mexc-1FwaC referans kodu ile kaydolarak al-sat işlemlerinizde %30 referans indirimi alabilirsiniz.

%30 komisyon indirimini etkinleştirmek için, kayıt işlemini tamamladıktan sonra ücret ayarlarına gidin ve MX kullanarak ücret ödeme seçeneğini de etkinleştirin bu sayede toplamda ödeyeceğiniz komisyon oranı yüzde %30 düşecektir.

MEXC BORSASI

MEXC, dünya çapında dijital varlık takipçilerine güvenli, hızlı ve kullanıcı dostu kripto para birimi ticaret hizmetleri sağlamayı taahhüt eden bir kripto para borasıdır.

MEXC platformunda beş iş modeli sunulmaktadır: Spot Ticaret, C2C, Türev Ticareti, PoS Havuzu ve MEXC Labs.

MEXC dünya çapında 70’den fazla ülke ve bölgede bulunmaktadır. Yüz binlerce deneyimli kullanıcının deneyim alışverişinde bulunabileceği ve yeni endüstri trendlerini işbirliği içinde keşfedebileceği Twitter, WeChat, Microblog, Facebook ve Telegram’ı kapsayan MEXC topluluklarında aktiftir.

MEXC Referans Kodumuzu kullanarak kaydolun ve işlem ücretlerinizde %30 tasarruf edin.

MEXC’de Nasıl Hesap Oluşturulur

  1. Öncelikle buraya tıklayarak Mexc web sitesini ziyaret edin
  2. İşleminize Telefon Numarası veya E-Posta adresiniz ile devam edebilirsiniz ama bu alanı mutlaka doğru bir şekilde girin
  3. Mexc borsasına giriş yapmak için kullanacağınız bir Şifre belirleyin ve bu alana girin.
  4. Doğrulama kodunu almak için “Kodu Al” butonuna tıklayın
  5. MEXC Referans Kodunu (Davet Kodu) Girin ” mexc-1FwaC “
  6. Kullanıcı Sözleşmesini ve Gizlilik Politikasını okudum ve kabul ediyorum. ” kutucuğunu işaretleyip kayıt ol butonuna tıklayın.
mexc kayıt ol sayfası
mexc kayıt ol sayfası

Daha sonrasında ise cüzdan özeti kısmına gelerek ” MX ile öde (% 20 işlem ücreti indirimi)” seçeneğini aktif hale getirin. bu işlemle birlikte toplamda %30 Komisyon indirimi kazanmış olursunuz.

mx ile öde
mx ile öde

MEXC Referans Kodu nedir?

MEXC  Referans Kodu mexc-1FwaC‘dir.

🎟️ MEXC Yönlendirme Kodumexc-1FwaC

MEXC Referans Programı Kuralları

1. Bir kullanıcı bir davet kodu veya davet bağlantısı aracılığıyla hesap açtığında, davet eden kişi, davet ettiği arkadaşı tarafından yapılan her Spot, ETF ve Vadeli İşlem alım satımından elde edilen işlem ücretinin karşılık gelen yüzdesi olan bir komisyon alacaktır. 18 Aralık 2020’den sonra davet yoluyla hesap açmış olan kullanıcılar da %10 referans iadesinden yararlanabilirler.

2. Komisyon Oranı:

Spot, ETF, vadeli işlem komisyon oranı: Komisyon oranı, davet edenin günlük/ortalama MX Token varlıklarına bağlıdır. Ayrıntılı kurallar aşağıdaki gibidir:

a. Tutulan MX Token miktarı < 500 ise, komisyon oranı %10 olacaktır.

b. Tutulan MX Token miktarı 500 – 5.000 arasında olduğunda, komisyon oranı %20 olacaktır.

c. Tutulan MX Token miktarı > 5.000 ise, komisyon oranı %30 olacaktır.

d. Daha yüksek komisyon ödülleri kazanmak isteyen kullanıcılar MEXC Ajanslığına başvurabilirler.

OKU  En İyi Kripto Borsası - En Güvenli Borsalar

3. Komisyon Türleri

a. Referans Komisyonu

Davet eden tarafından kazanılan fiili komisyon, davet ettiği arkadaşının işlem ücreti öderken kullandığı gerçek para birimi türünden olacaktır. Örn: Arkadaşınız işlem ücreti ödemek için MX kullandığında, davet eden tarafından kazanılan fiili komisyon MX olarak kazanılacaktır.

b. Referans İadesi

Arkadaşınız tarafından kazanılan %10 referans iadesi, iade geçmişinde görüntülenebilir. Komisyonun düzenlenme zamanı için lütfen Davet Etkinliği Ödül Kurallarının (4.) bölümüne göz atın.

4. Komisyon Dağıtım Zamanı

Spot komisyonu sonraki gün saat 19.00’dan (TSİ) sonra verilecektir. Vadeli işlem komisyonuysa sonraki gün saat 10.00’dan (TSİ) sonra verilecektir. Gerçek dağıtım süresinde yaşanan farklılıklardan dolayı komisyonların dağıtımında gecikme yaşanabilir.

5. Komisyonlar, sistem tarafından arkadaşlarınızdan alınan ücretler ve indirim oranı dikkate alınarak, işlem ücreti indirimi ve MEXC tarafından üçüncü taraf piyasa yapıcılara ödenen ücretler veya diğer ücretler düşüldükten sonra hesaplanır.

6. Komisyon Geçerliliği:

Arkadaşı 5 Nisan 2021’den önce kayıt olan kullanıcılar için komisyon geçerlilik süresi 5 Nisan 2021’den itibaren 1080 gün olacaktır. 5 Nisan 2021’den sonra kaydolan kullanıcılar için referans, kayıt oldukları tarihten itibaren 1080 gün geçerlidir.

7. Para yatırma, çekme, kaldıraçlı işlemler ve kaldıraçlı faizler gibi işlemlere ait işlem ücretleri, referans programında geçerli değildir. Şüpheli işlemlerden elde edilen işlem ücretleri de aynı şekilde referans programının dışında tutulacaktır.

8. Bir kullanıcı MEXC Ajansı olduğunda, referans komisyonu ajans portalı aracılığıyla dağıtılacaktır.

9. MEXC tek bir hesaba ait çoklu kendi kendini davet etme işlemini kesinlikle yasaklar. Davet sahibi, referans etkinliğindeki herhangi bir hüküm ve koşulu ihlal ederse, davet edenin ödüllere uygunluğu iptal edilecektir. Tüm referanslar ve komisyonlar geçersiz sayılacaktır.

*Önemli Hatırlatma: Programda yapılan değişiklikler için lütfen MEXC platformunun en son güncellemelerini takip edin. Piyasa koşullarındaki değişiklikler ve dolandırıcılık riskleri gibi nedenlerden dolayı, MEXC önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda hüküm ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. MEXC, yukarıdaki hüküm ve koşulları nihai olarak yorumlama hakkını saklı tutar.

“Mxc Referans Kodu: mexc-1FwaC %30 İndirim (2023-Güncel)” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.