Bayilik Veren Toptan Gıda Firmaları

Bayilik Veren Toptan Gıda Firmaları, girişimcilerine yeni bir dükkan açma konusunda ihtiyaçları olan tüm hususlarda yardımcı olmaları sebebiyle sıklıkla araştırılmaktadır. Pek çok şehirde şubelerinin görülebileceği firmalar dileyen kişilere bayilik vermektedir. Bayilik veren bu firmaların pek çoğu kişilerin kar sağlayabilmesi için gereken tüm eğitimleri vermektedir. Bayilerin kazanç sağlaması, firmaların da kazanç sağlıyor olması ile direkt olarak ilişkilidir.

 

Bu alanda çalışmak isteyen kişiler pek çok farklı firmanın bayiliğini alarak, dükkan açabilir. Herhangi bir firmanın bayiliğini almanız bu firmanın üretmekte oldukları hizmetlerin satışınızı yapacağınız anlamına gelmektedir. İşinizi kurarken ve satışınızı yaparken ihtiyacınız olan yardımları bu firmalardan kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Dükkan açmayı çok daha kolay hale getiren firmalardan bayilik almak oldukça mantıklı bir hareket olarak görülmektedir. Gıda sektörünün büyüme hızının her geçen gün artması sebebiyle bu alanda işletme sahibi olmak kişilere yüksek oranda kâr sağlamaktadır. Ülkemizde de toptan gıda bayiliği almak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri pek çok farklı seçenek bulunmaktadır.

Burgerov

Günümüzde hizmet vermekte olan dört farklı şubesi bulunan Burgerov, bir fast food markası olarak bilinmektedir. Ülkenin pek çok yerinde bayi sayılarını artırmak isteyen bu firma talep eden kişilere bayilik vermektedir. Bu firma üzerinden bayilik almak isteyen kişilerin sahip olmaları gereken belirli bir yatırım sermayesine ihtiyaçları bulunmaktadır. Firma bayilik satın alındığı taktirde pek çok farklı konuda kişilere yardım sağlamaktadır.

Burgerov
Burgerov

Sevgili Dondurma

Türkiye genelinde bayilik vermekte olan Sevgili Dondurma firmasının aktif olarak hizmet veren beş farklı şubesi bulunmaktadır. Belirli bir yatırım sermayesi karşılığında bu firma üzerinden bayilik almak mümkündür. Firmanın sunmuş olduğu hizmetlerde pek çok farklı dondurma çeşidi bulunmaktadır. Sevgili Dondurma bu çeşitliliği sayesinde hali hazırda mevcut olan bir müşteri kitlesine sahiptir. Dolayısıyla müşteri ile alakalı herhangi bir problem yaşamak istemeyen kişilerin bayilik veren gıda firmaları içerisinden Sevgili Dondurmayı seçmeleri mantıklı olacaktır.

Sevgili Dondurma
Sevgili Dondurma

Bubblebox Waffle

Her geçen gün popülerleşen waffle markalarından en bilindikleri arasında bulunan Bubblebox Waffle, farklı şubeleri ile hizmet vermektedir. Türkiye’de bulunan bayiliklerini artırmak isteyen bu firma, dileyen kullanıcılara bayilik imkanı sağlamaktadır. İnternet sitesi üzerinden bulunan başvuru formunu doldurarak, bayilik başvurusunda bulunmak mümkündür. Bu firmadan bayilik açmanın sıklıkla tercih ediliyor olmasının sebebi isim hakkı veya ciro payı gibi nedenler için çok yüksek miktarda maddi taleplerde bulunmamasıdır. Bu firmadan bayilik satın almak için cüzi bir miktar sermayeye sahip olunması yeterlidir.

Bubblebox Waffle
Bubblebox Waffle

Pilav Y

Özellikle hızlı gıda sektöründe bayilik satın almak isteyen kişilerin ilk tercihlerinin başında Pilav Y gelmektedir. Fakat bu firma özellikle İstanbul ilinde bulunan bayiliklerini artırmak sebebiyle, genellikle bu şehir üzerindeki bayilikleri onay vermektedir. Dolayısıyla bu firma üzerinden bayilik açmak isteyen kişilerin şehir tercihlerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

OKU  İleri Düzey Yatırımcılar için En İyi Kısa Vadeli Yatırım İpuçları
Pilav Y
Pilav Y

Dönerci Nezir Usta

Dönerci Nezir Usta, bayilik veren toptan gıda firmaları arasında bulunmaktadır. Özellikle gıda sektöründe bayilik almak isteyen kişiler tarafından en sık tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Tercih edilmesinin sebepleri arasında firmanın meslekte neredeyse 30 yılı aşkın süredir bulunmasının getirdiği deneyim bulunmaktadır. Bu firma üzerinden bayilik açmak isteyen kişilerin belirli bir yatırım sermayesine sahip olmaları gerekmektedir. Bu belirli bir yatırıma sahip olan kişilere Dönerci Nezir Usta tarafından bayilik verilmektedir.

Dönerci Nezir Usta
Dönerci Nezir Usta

Baba Döner

Toptan gıda bayisi veren markalar arasında bulunan Baba Döner, son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiş bir döner markasıdır. Uzun yıllardır bu sektörün içinde olan Baba Döner’in günümüzde ülke sınırları içerisinde 60’a yakın sayıda bayiliği olduğu bilinmektedir. Bayilik sayılarını artırmak isteyen bu marka, belirli koşullar sağlandığı taktirde dileyen kişilere bayilik vermektedir. Bu koşulların arasında kişilerin bayilik için tutacakları dükkanın 30 ila 100 metrekare arasında olması gerektiği bulunmaktadır.

Baba Döner
Baba Döner

Ekrem Coşkun Döner

Kısa süre içerisinde oldukça büyümüş olan bu markayı günümüzde pek çok şehirde görmek mümkün. İddialı bir lezzete sahip olan bu döner markası günümüzde bayilik sayılarını arttırmak için, dileyen kişilere bayilik vermektedir. Hızlı gıda sektöründe iş kurmak isteyen kişiler için oldukça iyi bir seçenek olan Ekrem Coşkun Döner, düşük maliyet ve hızlı sipariş servisi ile çalışmaktadır.

Ekrem Coşkun Döner
Ekrem Coşkun Döner

Sosyete Çiğköfte

Gıda bayiliği almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmekte olan Sosyete Çiğköfte’nin günümüzde 100’ü aşkın bayisi bulunmaktadır. 2010 yılında kurulmuş olan bu çiğköfte markası, günümüzde çiğköftenin en çok tercih edilen hızlı yiyeceklerin başında gelmesi sebebiyle oldukça popüler hale gelmiştir. Bayilik almak isteyen kişilere çok cüzi miktarlar ile bu hizmeti sağlayan Bu firma üzerinden gıda bayiliği almak isteyen kişilerin dükkanlarının yürüyüş yollarına yakın mesafede ve en az 10 metrekare olması gerekir.

Sosyete Çiğköfte
Sosyete Çiğköfte

Tuğba Kuruyemiş

Kuruyemiş ülkemizde en fazla tüketilen gıdaların başında gelmektedir. Bu sebeple bayilik veren toptan gıda markaları arasında bulunan Tuğba Kuruyemiş, oldukça sık şekilde tercih edilmektedir. Ülkenin en bilindik ve en önemli kuruyemiş markaları arasında bulunan bu firmadan bayilik alarak sektöre giriş yapmak oldukça mantıklı bir karar olacaktır. Firma 1980 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermektedir. Günümüzde yüzden fazla Bayiliği bulunan Tuğba Kuruyemişten bayilik almak isteyen kişilerin karşılanması gereken bazı koşullar bulunmaktadır. Tuğba Kuruyemiş üzerinden bayilik almak isteyen kişilerin, iletişim bilgilerine ulaşarak bu konu hakkında bilgi almaları tavsiye edilir.

Tuğba Kuruyemiş
Tuğba Kuruyemiş

Baklavacı Şemsettin

Ürünlerinin lezzeti ile belirli bir müşteri kapasitesine ulaşmış olan Baklavacı Şemsettin firması, belirli bir miktar karşılığında bayilik hizmeti vermektedir. Şube sayısının her geçen gün artmakta olduğu bu firma, bayilik vererek marka gücünü yükseltme amacı bitmektedir. Bu firma üzerinden bayilik almak isteyen kullanıcıların seçecekleri dükkanın şehirlerin merkezi yerlerinde veya AVM’lerde olması gerekmektedir. Kişilere ana firma bayilik kurulumu konusunda bir şarkı listesi sunmak da olan Baklavacı Şemsettin bu şartların sağlandığı taktirde sözleşmeyi onaylamaktadır. Sözleşme onaylandıktan çok kısa süre içerisinde Baklavacı Şemsettin bayisi açılabilir. Bayilik alan kişiler markanın üretmekte olduğu pek çok farklı ürünü satışını yapabilir.

OKU  Hamiline Yazılı Hisse Senedi Nedir?
Baklavacı Şemsettin
Baklavacı Şemsettin

Bülent Börek

Bülent Börek adlı firmanın dükkanlarını, pek çok farklı şehrin hemen her yerinde görmek mümkündür. Hızlı yemek sektöründe çok kısa süre içerisinde büyük yol kat etmiş olan Bülent Börek, günümüzde farklı lokasyonlardan bayilikler vermektedir. Bu konuda girişimci olmak veya mesleğini bu alana yönlendirmek isteyen kişiler, kapsamlı bir marka olan Bülent Börek üzerinden bayilik alabilir. Bülent Börek toptan gıda bayisi olmak kişilere yüksek kar sağlaması sebebiyle oldukça sık tercih edilmektedir. Firma üzerinden bayilik almak isteyen kişilerin belirli bir sermaye sahip olmaları gerekmektedir. Firmadan bayilik almak hakkında detaylı bilgi internet siteleri üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden alınabilir.

Bülent Börek
Bülent Börek

Pizza Hut

Pizza Hut, hemen herkesin en az bir kere görmüş veya duymuş oldukları pizza markalarından biridir. Oldukça büyük bir firma olan Pizza Hut günümüzde potansiyeli yüksek bir iş fikri arayanlar için iyi bir seçenek olmaktadır. Bayilik süreci kapsamlı bir şekilde yöneten bu firma bu konuda profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Gıda toptan bayilik veren firmalar arasında bulunan Pizza Hut üzerinden bayilik açmak için belirli bir deneyime ve sermayeye sahip olmanız gerekmektedir.

Pizza Hut
Pizza Hut
baskılı ıslak mendil