Getir Bayilik Şartları Ücreti ve Başvuru Koşulları

Getir bayilik şartları konusuna geçmeden önce şirket hakkında özellikli bilgilere hakim olmanızda fayda var. Getir, geçtiğimiz yıllarda ülkemizdeki en popüler perakende modellerinden birini hayata geçirdi.  Getir bayi sistemi aracılığıyla bir şirketten yatırımcı ve girişimcilerin ilgisini çeken bir franchise alınabilir. Hızla büyüyen bu perakende sisteminin bir parçası olabilirsiniz.

Genel olarak Getir distribütörleri, Getir’in yerel olarak sunduğu benzersiz pazar potansiyelinden yararlanma hakkına sahiptir. Getir bayileri genellikle yerel firmalardan gelen siparişleri yerine getirmek zorundadır. Bu nedenle, kısa ve orta vadede büyük marjlar için potansiyel var.

Getir, her türlü perakende ve market alışverişini evinize veya iş yerinize 7/24 ulaştırmaya adamış bir girişimdir. Bayi sistemi sayesinde Getir’in ilgili hizmet alanlarında depoları ve elektrik ekipleri bulunmaktadır. Büyük şehirlerde de büyük ticari araçlarla teslimat yapılmaktadır. Getir’in bazı bölgelerde kendi şirketleri vardır. Ancak genel olarak Türkiye genelinde bayiler aracılığıyla işlem görmektedir.

Getir Bayilik Nedir?

Getir, diğer birçok şirket gibi, bayi terimleri söz konusu olduğunda bazı iş terimleri sunmaktadır. Ancak bu şartlar diğer firmalardan çok farklı değildir. Aksine firmadan bayi temsilcilerini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, hem bayiliği alırken hem de satın aldıktan sonra şirketin tüm standartlarını karşılayabileceğinizdir. Bir Getir bayisi edinmek, karlı ve yorulmayan bir iş süreci sunar.

Getir mobil uygulaması üzerinden verilen siparişler, Lokasyon’a en yakın bayiye yönlendirilecektir. Bu nedenle Getir’in siparişleri hızlı bir şekilde doldurmak için daha fazla bayiye ihtiyacı var. Getir, doğru altyapıyı kurmak için bir bayi modeline sahiptir. Girişimciler ve yatırımcılar istedikleri yerde Getir bayi sistemine başvurabilir ve sisteme katılmak için kendi şubelerini kurabilirler.

Getir son dönemde altyapısını güçlendirmek için özellikle Anadolu illerinde daha fazla bayi sunmaya başladı. Bu konuda harekete geçmeyi planlayan girişimciler ve yatırımcılar için önemli bir viraj geçildi. Birçok önemli potansiyele sahip lokasyonlarda yeni bayilerin kurulduğunu belirtmekte fayda var.

Getir bayilikleri, ana şirketin talep ettiği ürünler için depolar kurmak ve bu ürünleri müşterilere en hızlı şekilde ulaştırmak için araç ve motorlardan oluşan ekipler kurmaktadır.

Getir bayilik nasıl alınır, ne kadar sermaye gereklidir soruları da sık sık tartışılmakla birlikte Getir bayi envanteri için gereken miktar, genellikle toptancılardan vadeli alımlar şeklinde gerçekleşmekte ve bu nedenle Getir bayileri için önemli bir başlangıç ​​sermayesi oluşturmamaktadır. En önemli konu, bir elektrikli araç ile bir Kurye ekibinin kurulmasıdır. Bu adım en önemli başlangıç ​​sermayesini kullanır. Ortalama olarak Getir, en az 10 kişilik bir kurye ekibi gerektirir. Bunlardan en az ikisinin araca sahip olması önemlidir.

OKU  Korelasyon Nedir?
Getir
Getir

Getir Bayilik Şartları

Getir bayilik şartları 2022 söz konusu olduğunda her bölge farklı koşullar getiriyor. Ancak gerekli ürünlerin her zaman mevcut olduğu 200 metrekarelik bir depo ve en az 10 kişilik bir kurye ekibi en önemli gereksinimlerden biridir. Bayiler genellikle zorunlu sözleşmelerle bağlı değildir. Bunun yerine şirket, gelişmeye istekli bayiler arıyor. Bu konuya dahil olan girişimciler ve yatırımcılar için şirketlerini en önemli işleri olarak görmeleri önemlidir. Getir, tüm perakendecileri düzenli olarak gözden geçirir ve tüketici geri bildirimlerine çok dikkat eder. Sistemin güvenilir bir şekilde çalıştığından emin olmak için mobil uygulamanın hizmet verdiği tüketicilerden sürekli olumlu yorumlara ihtiyacımız var. Aksi takdirde, tüccar bir seyirci haline gelebilir. Yani bir Getir bayiliği almak o kadar da zor değil, ancak onu iyi durumda tutmak zor. Bunu yapmak için, ürünleri müşterilere mümkün olduğunca hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerekiyor.

Getir bayilik şartları konusunda yetkin olduğunuzu düşünüyorsanız şirketin kurumsal web sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru çevrimiçi bir şekilde gerçekleştirilir. Başvuru içerikleri iyice kontrol edildikten sonra firma ile bir ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Şirket daha sonra bayiler sunarak bir işletme açmak için gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Getir Bayilik Alma Ücreti

Getir bayilik alma ücreti konusunu getir bayiliği almak isteyen kişiler sık sık merak ediyor. Bu ücretler belirlenmiş olan yatırım aralıklarına göre sunuluyor. Ekonomik durumunuza göre bu varlık sınıflarından birini seçmelisiniz. Ancak en az 500.000 TL yatırım yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Getir bayiliği almak isteyenlere sunulan yatırım alanları şunlardır:

  • 000 – 750.0000TL
  • 000 -1.250.000 TL
  • 250.000 – 2.000.000 TL

2.000.000’den fazla yatırım aralığı vardır. Bütçenize göre birini seçip başvuru yapmanız gerekiyor. Yatırım tutarı seçilirken hem ikamet yeri hem de ticaret sicili kontrol edilir ve şirket bunlara göre gerekli izinleri verir.

Getir bayiliği üç farklı kategoride sunuluyor. Getir, Büyük Getir veya Getir Su olarak kategorize edilen bayilerden birini seçebilirsiniz. Firma başta İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde olmak üzere birçok ilde hizmet veren firmalardan biridir. Geniş hizmet ağına sahip bir firmadan bayi satın almak da oldukça karlı olabilir. Getir bayiliği şartları sağlandığı sürece sorunsuz bir şekilde işletmenizi açabilir ve hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Getir Bayiliğinin Avantajları

Bu bayilik sistemi, bayilik edinmenin karlı olup olmadığını merak edenler için çok faydalıdır. Aynı zamanda çok karlı bir iştir. Getir, günde 16 saat çalışan bir işletmeyi yönetme fırsatı sunuyor. Bu, her zaman işleyen bir iş yeri olduğu anlamına gelir. Getir, özellikle son yıllarda internetten alışverişe başlayanlar arasında giderek daha popüler hale geldi. Daha kısa sürede çok yüksek kar marjları elde etme fırsatları bulabilirsiniz. Ayrıca Getir genel merkezinin yürüttüğü tanıtım faaliyetlerinden de yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda, hukuk firmaları bölge koruması sunar. Bu, sürekli olarak yüksek satış sirkülasyonu elde etmenizi sağlar. Haftalık veya aylık ödeme alabilirsiniz.

OKU  Kadınlarda emeklilik yaşı hesaplama kadınlarda emeklilik yaşı tablosu

Getir Bayilik Çalışma Sistemi Nasıldır?

Getir bayilik şartlar sağlanması işyeri açmak yeterli değildir. Aynı zamanda şirketin çalışma sistemine de uyum sağlamanız gerekiyor. Herhangi bir taşıma endüstrisinde çalışan herhangi bir sistemde olduğu gibi, bu sistem kullanılmalıdır. Getir bayi çalışma sistemi şu şekilde çalışır:

Getir bayilik başvuru şartları olarak standart bir Getir mağazası açmak için öncelikle bir depo kiralamanız gerekir. Tüm ürünler bu depoda saklanmaktadır. Piyasa emirlerinin olduğu bir depo yeriniz olsa bile bunun bir emir merkezi olduğunu unutmayın. Sipariş geldiğinde kuryeye talimat verilir ve bu kuryeler aracılığıyla istenilen ürün müşteriye gönderilir. Gönderilen her sipariş için belirli bir ücret alıyorlar. Aynı zamanda siparişlerinizden belirli bir kar marjı elde etme imkanına da sahipsiniz. Kazanma oranları ürüne göre değişiklik gösterebilir. Bazı ürünler %40 veya %50 kâr sağlarken, diğerleri %5 kazanma oranı sunar. En düşük büyük harfe sahip depoda 5 otomatik dağıtımcı olmalıdır. Günde ortalama 200-300 sipariş alıyoruz. Getir’in banka hesabına tahsil edilen tüm ücretleri yatırdıktan ve ay sonunda hesaplamaları yaptıktan sonra, şirket kazandığınız tutarı hesabınıza yatıracaktır.

Getir Bayilik İletişim

Getir bayilik açma şartları ve diğer tüm detaylara hakim olduğunuza eminseniz ve Getir ile iletişime geçmek isterseniz aşağıdaki getir bayilik alma iletişim kanallarından geçebilirsiniz.

  • Getir Web sitesi: getir.com
  • Getir Telefon: 0850 532 50 50