Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Günümüze birçok insan kredi kullanmak zorundadır. Fakat bankalar kredi verirken ilk isteyecekleri belgelerin arasında maaş bordosu bulunmaktadır. Hal bu şekilde olunca da serbest meslek erbabı, ev hanımları ve düzenli gelirleri olmayan kişiler kredi çekememektedir. Bundan dolayı da ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bazı zorluklar yaşamaktadırlar. Özellikle bankalar arasındaki rekabetin de artması nedeni ile artık bazı bankalar maaş bordosuz kredi alabilir miyim şeklinde sorusu olan müşterilerinin derdine çare olmaktadırlar. Düzenli geliri olmayan ve küçük miktarda kredi çekmek isteyen müşteriler bankaların kampanyalarından yararlanarak kredi çekebileceklerdir.

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar
Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Maaş Bordrosuz Kredi Çekme Şartları

Tüm kredilerde olduğu gibi banka kredi notunuza bakacaktır. Eğer ki kredi notunuz yüksek ise maaş bordosuz kredi alabilir miyim sorusunun cevabı olumlu olacaktır.

Bankalardan maaş bordosuz kredi çekmek istiyorsanız vade sayısını uzun yapmanızda fayda vardır. Çünkü ne kadar çok vade olursa bankaların kazanacağı faiz miktarı da o kadar olacaktır.

Bordrosuz kredi kullanmak isteyen müşteriler eğer ki varsa kira gelirlerini belgelemeleri istenecektir. Herhangi bir kira geliriniz varsa kredi almanız daha kolay olacaktır.

Eğer kefil bulabilirseniz ve bulmuş olduğunuz kefilin kredi notu yüksek ise bankalardan bordosuz maaş almanız daha kolay olacaktır.

İpotek altına verebilecek bir malınız varsa kredi çekerken bordonuzun olmasına da gerek yoktur. İpotek vereceğiniz malınızdan dolayı da bordosuz olarak kredi çekebilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi çekilir mi şeklinde sorusu olanlar için kredi çekebilme imkânları bu şekilde olmaktadır. Şimdi de bordosuz kredi veren bankalara bakalım:

Denizbank Maaş Bordrosuz Kredi Çekme Şartları

Maaş bordosu olmaksızın kredi çekebileceğiniz bir bankadır. Yapmanız gereken tek şey sms yolu ile kimlik numaranızı ve çekmek istediğiniz miktarı girmeniz olacaktır. Ön değerlendirme sonucunda kredi notunuz yüksekse banka size ön onay verecektir. Sizlerde şubeye giderek gerekli işlemleri yapmak sureti ile kredinizi çekebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Maaş Bordrosuz Kredi Çekme Şartları

İş Bankası birçok kampanyalı kredi imkânı sağlamaktadır. Yalnızca bordosuz kredilerde değil tüm müşterilere hitaben oldukça düşük faizli kredi imkânı ağlamaktadır.

Garanti Bankası Maaş Bordrosuz Kredi Çekme Şartları

Garanti bankası ihtiyaç sahiplerini desteklemek amacı ile bordosuz müşterilerine 1.000.000 TL ye kadar kredi imkânı sunmaktadır. 48 aya kadar da vade seçeneği sunan garanti bankası oldukça düşük faiz oranı uygulamaktadır.

OKU  DXY Endeksi Nedir?
baskılı ıslak mendil