UNUS SED LEO Coin Nedir? UNUS SED LEO Geleceği ve 2025 Fiyat Tahmini

Son dönemde popülerliği ve yüksek kâr sağlaması ile ön plana çıkan UNUS SED LEO hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için derledik.

Pek çok kripto para yatırımcısı, yaptığı yatırımın tutması adına çeşitli yöntemler dener ve analizler yaparak yatırımın başarılı olmasına önemli bir etki sağlamaya çalışır. Karşımıza çıkan kripto para birimlerinden birisi olan LEO ise bu konuda yatırımcıları mutlu etmiş gibi görünüyor. Peki kripto para birimi gelecekte ne kadar olabilir? Bu konuda tahminlere geçmeden önce token hakkında bazı bilgilere yer vermek istiyoruz. Hemen çayınızı, kahvenizi veya farklı bir içeceğinizi yanınıza alın. Çünkü başlıyoruz.

UNUS SED LEO Coin Nedir?

LEO, kripto para borsasında en değerli kripto para birimlerinin üst sıralarında yer alan bir token. Yüksek miktarda yatırımcı desteğine ev sahipliği yapan bu coin, şu ana kadar pek çok kişinin iyi bir kazanç elde etmesine imkan tanıdı. En yüksek hacme sahip kripto paralar listesinde 19. sırada kendine yer bulan LEO, bu zamana kadar en düşük 0,8 dolar seviyesinde dolaşırken en yüksek 8 dolara yakın bir seviyede işlem gördü.

UNUS SED LEO Coinin Tarihi

LEO, 2019 yılından bu yana piyasada yer edinen bir kripto para birimi. Yıl ortasında borsaya giren token, o dönemde 1 doların biraz üzerinde yer alıyordu. Ardından 2 dolara yaklaşan kripto para birimi, sonrasında 1 doların altına gerileyerek bir süre bu seviyelerde dolaştı. 2020 yılının ilerleyen dönemlerinde 1 ile 1,5 dolar arasında bir seviyede dolaşan coin, uzun bir süre bu seviyeyi korumuş oldu.

2021 yılı geldiğinde artık kripto para birimi için yükseliş dönemi başlamıştı. Para birimi, boğa sezonunda zirve yaparak 4 dolara yaklaştı ve ardından değerini çok kaybetmeden 2 doların altına düşmüş oldu. Bu seviyeden sonra kademeli bir şekilde yükseliş hareketi gösteren UNUS SED LEO, başarılı performansı ve potansiyeli sayesinde yatırımcıların ilgi odağı haline geldi.

LEO TOKEN
LEO TOKEN

Kripto para birimi, 2021 yılının ikinci boğa döneminde ciddi bir artış yaşamasa da 2022 yılında uçuşa geçmiş bulundu. Keskin bir artış yaşayan ve 7,5 doların üzerine kısa sürede çıkan kripto para birimi, ardından bir miktar gerileyerek 6 dolar seviyesinde dolaşmaya başladı. Sonrasında ise bir süreliğine dengesini koruyarak değer kaybı yaşamadı. Tokenin bitcoin ile karşılaştırıldığında değerini bu kadar iyi koruması ve düşmemesi hayretler içerisinde seyrediliyor.

UNUS SED LEO Coin Sembolü ve Piyasa Durumu

LEO hakkında bilinmesi gereken bir diğer şey sembolü olmakta. Sembolünü incelediğimizde pervane şeklinde dönen şekiller bizleri karşılıyor. Sembolünün yanı sıra kripto para birimi UNUS SED LEO, güncel olarak 5,2 dolar değere sahip. Yatırımcıların bu para birimine bu kadar güvenmesi de dikkatleri çeken bir diğer nokta. Bunun yanı sıra bilinmesi gereken bir diğer şey kripto para biriminin yatırımcı istatistikleri. Toplam 2.434 cüzdana sahip olan bu token üzerinde son 24 saat içerisinde 19 adres aktif oldu. İlk 10 yatırımcı tokenlerin %99,85’ine sahip iken ilk 100 yatırımcı ise tokenlerin %99,88’ine sahip olmakta. En büyük yatırımcı ise %96,97’lik bir pay alıyor.

OKU  Mana coin Nedir? Mana coin Geleceği ve 2023 Fiyat Tahmini
UNUS SED LEO Coin
UNUS SED LEO Coin

Kripto para biriminin toplam arzı 985 milyon token olurken piyasadaki arz 953 milyon dolar olarak yer alıyor. Piyasa değeri 4.9 milyar dolar olan kripto para biriminin toplam arz ile beraber değeri 5.1 milyar dolar olarak kayıtlara geçerken son 24 saatlik hacim 3.1 milyon dolar olarak açıklanıyor.

UNUS SED LEO Coin Bulunduğu Borsalar

 • FTX
 • Bitfinex
 • io
 • LBank
 • OKX
 • AscendEX
 • ProBit Global
 • OMGFIN
 • DigiFinex
 • BTSE
 • Hotcoin Global

UNUS SED LEO Kripto Para Biriminin Geleceği

UNUS SED LEO, her dönem gösterdiği etkili performans nedeniyle başarılı görülen bir kripto para birimi. Bundan dolayı bazı uzmanlar, gelecekte kripto para birimi LEO’nun ciddi bir değer artışı ile karşılaşabileceği görüşünü savunuyor. Burada anlattıklarımızın bir yatırım tavsiyesi olmadığını sizlere açıklamak istiyoruz. Buna göre yatırım yapıp yapmamak size kalmış bir olay.

baskılı ıslak mendil