DOCK COİN NEDİR? DOCK COİN YORUM-FİYAT TAHMİNİ 2022,2023

DOCK, son zamanlarda trend olan daha yeni kripto para birimlerinden biridir. DOCK coin ve DOCK coin fiyat tahmininin hangi yönde olduğunu sizler ile paylaşacağız.

Kripto para endüstrisi 2021’de muazzam bir büyüme gördü ve yakın zamanda birçok yeni yenilikçi kripto para birimi piyasaya sürüldü. Son zamanlarda trend olan daha ilginç kripto para projelerinden biri Dock.io (DOCK) projesidir. 

DOCK COİN NEDİR?

DOCK, Coin Bureau tarafından, kullanıcı verilerinin gizliliğinin kontrolünü kullanıcılara geri vermeyi amaçlayan ‘LinkedIn’in merkezi olmayan versiyonu’ olarak tanımlanmıştır. 

Dock.io, kullanıcılara çevrimiçi olarak kendi dijital kimlik bilgileri ve profesyonel kariyer başarıları üzerinde kontrol sağlamak için tasarlanmış bir projedir. Coin Bureau’ya göre DOCK, kullanıcıların kişisel bilgilerini ve kimlik bilgilerini paylaştığı şeffaf ve güvenli bir platform oluşturmak için blok zincir teknolojisini kullanan merkezi olmayan bir değişim protokolüdür. Dock.io platformu basit bir şekilde çalışır. Kullanıcılar tüm bilgilerini platforma yükleyebilir ve bu bilgileri kimlerin görebileceği konusunda tam kontrole sahiptir.

Dock Nasıl Çalışır?

Dock.io platformunda veri paylaşmak basit bir kavramdır. Kullanıcılar istedikleri verileri platforma yükler ve bu verilere kimlerin erişebileceğine karar verir.

Platformdaki şirketler veya uygulamalarla bağlantı kurabilirler ve bu ilişkilerin her biri Ethereum blok zincirindeki akıllı bir sözleşme aracılığıyla blok zincirine kaydedilir . Bu, kullanıcıların verilerini kimin görüntülediğini kontrol edebildiği ancak platformun verilerine erişimini kontrol edemediği mevcut merkezi platformlardan kritik bir farktır.

DOCK Fiyat Tahmini

Kripto fiyat tahminleri yapmak zor olabilir. Ancak birçok kripto uzmanı, DOCK için fiyat tahminlerini şöyle. WalletInvestor’a göre, DOCK’un fiyatı 2022’nin sonunda 0,09 dolara kadar çıkabilir. Digital Coin Price, DOCK’un fiyatının 2022’ye kadar 0,11 dolara ve 2025’e kadar 0,33 dolara çıkabileceğini tahmin ediyor. 

( Bu makale yazılırken, DOCK’un fiyatı 0.01787  dolar seviyesindedir. 13.07.2022 10:15 )

Ayrıca kullanıcılar, isim, iletişim bilgileri gibi temel verileri izleyicilere açık hale getirirken, güvende tutmak istedikleri kişisel verilerini şifrelemeyi seçebilirler. Dock.io’nun ana cazibesi, kullanıcılarına kendi verileri üzerindeki kontrollerini sağlamasıdır. Mevcut durumda kripto paralarda bir boğa koşusu gündeme gelirse, DOCK coin 2022’de fiyat artışı potansiyeli var. Kripto para birimleriyle ilgili daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin. 

OKU  DAR Coin Nedir? DAR Coin Yorum, 2025 Fiyat Tahmini
baskılı ıslak mendil