Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Emekli Promosyonları Bankalar müşteri çekmek amacıyla emeklilere, çiftçilere bazı kolaylıklar ve kampanyalar yapmaktadırlar. Bu kampanyalardan biri de emeklilere faizsiz veya düşük faizli kredi vermektir. Emekliler hayatlarının geri kanalarını sabit bir ücret alarak devam ettirmekte olduklarından devletin de desteklediği banklar düşük faizli kredi imkanları sunmaktadırlar.

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Emekliler için düşük faizli veya faizsiz kredi veren bankalardan bazıları şunlardır;

İş Bankası Emeklilere Promosyon Kampanyası

İş bankası, %1,12 faiz oranlarıyla emeklilere üç ayda bir kere ödemeli kredi imkanları sunmaktadır. Ayrıca, maaşını 3 yıl süreyle İş Bankasından çekmeyi taahhüt edenlere 300 – 450 TL hediye etmektedir. İş Bankası emekli müşterilerinden kredi kartı aidatı almıyor. Banka emeklilere hesaplarından ücretsiz havale ve eft yapma imkanı sağlıyor.

Şekerbank Emekli Kampanyaları
Maaşlarını Şekerbank’a taşıyan emekli müşterilerine Şekerbank 24 ay vadeli 2. 400 lira tutarında bireysel ihtiyaç kredisi fırsatı sunuluyor. Ayrıca maaşlarına göre 300 ila 450 TL tutarında promosyon hediye ediyorlar hesabını Şekerbank’a taşıtan bütün emeklilere.

Denizbank Emekli Kampanyaları
Denizbank emekli maaşlarını Denizbank’a taşıtanlara 300 – 450 TL hoş geldin hediyesi veriyor. Bu kampanyadan SGK, Emekli Sandığı, Bağkur, SSK emeklileri yararlanacaktır. Emeklilerin ödülden faydalanabilmesi için 3 yıllık anlaşma yapmaları gerekiyor. Ayrıca düşük faizli kredi imkanlarından yararlanabilmeleri için 3 ay boyunca maaşlarını Denizbank’tan almaları lazım.

Garanti Bankası Emekli Kampanyaları
Garanti tüm emeklilere 36 aya varan vadelerle özel indirimli faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuyor.

ING Bank Emekli Promosyonu
Emekli maaşını ING Bank’a taşıyan emeklilere 300 – 450 TL hediye veriyor. Ve 10 bin tl ve üzeri kredi çekişlerinde 3 tane çeyrek altın veriyor. ING Bank bu hediyeyi maaşını 4 aylığına bankada kalmak üzere söz veren emeklilere veriyor. Aksi takdirde hediye ve kredi sözleşmelerini iptal edebilir.

OKU  Kredi Notu Yükseltmek İçin Öneriler

“Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba,
    Ben Bayan Maria Heinze, sana bir hayat boyu kredi fırsatı veren özel bir kredi vereni. Borçlarınızı ödemek için acil bir borca ihtiyacınız var mı ve işinizi artırmak için bir krediye mi ihtiyacınız var? Bankalar ve diğer finansal kuruluşlar tarafından reddedildi mi? Konsolidasyon kredisine veya ipotek kredisine ihtiyacınız var mı? Bir şey daha? tüm maddi sorunlarınıza son vermek için buradayız. Mali yardıma muhtaç kişilere ve faturalarını ödemek ve iş yatırım yapmak için para isteyenlere borç veriyoruz. faiz oranı% 2’dir ve bu aracı kullanarak size güvenilir ve faydalı bir yardım sağlayabileceğimizi ve size kredi teklifinde bulunacağınızı bildirmek için kullanmak isterim. Bu nedenle lütfen bizimle e-posta ile iletişime geçin.

Yorumlar kapalı.

baskılı ıslak mendil