FTX (FTT) Coin Nedir? FTX Coin Yorum, 2025 Fiyat Tahmini

Son birkaç gün içinde,  kripto piyasası hızlı bir şekilde toparlanıyor gibi görünüyor. Ayrıca, son iki aydaki düşüşün ardından kripto piyasası istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Şu anda, kripto varlık endüstrisi tekrar yükselecek gibi görünüyor. Son 1 yılda yüzde 0.4 arttı.

FTX Token (FTT) aynı fiyat oynaklığını yaşayacak mı? Bu FTX Token (FTT) fiyat analizi 2022 makalesinde yakında öğreneceğiz. Ama önce FTX Token’ın (FTT) ne olduğuna bir bakalım.

FTX Token (FTT) Mevcut Piyasa Durumu

Bu FTX Token fiyat analizini yazarken, FTT 24 saatlik işlem hacmi 92.665.969$ ile 25.64$’dan işlem görüyor. FTT fiyatı son 24 saatte %5,61 düştü.

Ayrıca, FTT, 135,348,550,22 FTT’lik bir dolaşımdaki arza sahiptir. Şu anda   FTT için  en iyi dijital varlık ticaret platformları Binance ,  Huobi Global ,  KuCoin , FTX,  Gate.io ,  Bitfinex, Bithamp ve Mandala Exchange’dir.

FTX Token
FTX Token

FTX Token (FTT) Fiyat Analizi 2022

Son zamanlarda FTT, CoinGecko‘da 21. sırayı aldı  . Ancak blok zincirindeki son gelişmeler, yükseltmeler ve değişiklikler  , kripto para birimi  fiyatının yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu FTT fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini belirlemek için kullanılan bir teknik analiz göstergesidir. FTT/USDT için Keltner Kanalı sinyallerinden, son mum çubuğu hala alttan eğrinin ilk bölümünde olduğu için mevcut kazancın devam edebileceği görülebilir. Bu, FTX Token fiyatındaki mevcut yükseliş trendinin, herhangi bir geri dönüş beklenmeden önce birkaç gün süreceğini gösteriyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satılan veya aşırı satın alınan varlıkları çıkarmak için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğündeki nispi momentumu ölçer. FTT/USDT 1 günlük grafiğin RSI değeri 46.41’dir. Bu, FTX Token’ın 30 ile 50 arasında olduğu için nötr bir trend gösterdiğini gösteriyor. Bu değer, güçlü trend bölgesi olan 50 RSI değerine doğru hareket ederken daha fazla alıcının yeniden konumlandığı göründüğünden, zaten bir yükseliş koşusunu tetikliyor.

FTT Coin
FTT Coin

FTX Token (FTT) Geleceği ve 2025 Fiyat Tahmini

FTX Token (FTT) için 200 gün ve 100 günlük hareketli ortalamalardan, 200 günlük hareketli ortalamanın 100 günlük hareketli ortalamaların üzerinde olması nedeniyle FTT’nin uzun vadede yükselişe geçeceği görülebilir. Bu nedenle, uzun vadeli yatırımcılar, kripto kışı nedeniyle son haftalarda kaybedilen yatırımlarının bir kısmını geri kazanabilirler.

 

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve FTT’yi yükseliş pozisyonundan itebilir. Daha basit bir ifadeyle, FTT’nin fiyatı neredeyse 20.97 dolara ve hatta daha da düşebilir. Bu arada, uzun vadeli FTT fiyat tahminimiz 2022 yükseliş gösteriyor. Yeni zirvelere ulaşma olasılığı yüksektir. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir. Bu yükseliş eğilimi devam ederse, FTT 2022’nin sonunda 83.47$’a ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 29.58$’a kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 100 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

OKU  Uniswap Nedir? Uniswap Coin Geleceği ve 2025 Fiyat Tahmini

FTT, destek seviyesini uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini 250 $ ile hayati seviyede oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak, bu da onu düşmeden, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacak.

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, FTT fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, FTT yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. En iyi yatırım, fiyat aniden yükselip 400$’a ulaşabileceğinden.

Önümüzdeki üç yıl içinde FTT fiyatları 800 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak FTT için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, FTT’nin tahmine göre önümüzdeki üç yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Uzun vadeli tahminlerimize göre, 2025, FTX Token fiyatının kesinlikle 91,99 $’ı geçeceği tahmin edildiğinden referans yılı olarak işaretlenebilir. Kitlesel benimsenmeyle birlikte, FTX Token fiyatının grafikte 2025 yılına kadar maksimum 91,99 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor, kripto para piyasasında daha önce hiç olmadığı kadar fiyat ve talep artışı, onu iyi bir yatırım haline getiriyor.

baskılı ıslak mendil