Para Kazandıran Oyunlar Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

Para kazandıran oyunlar ile para kazanmak hem eğlenceli bir biçimde hem de konforlu bir biçimde gerçekleşiyor. 2021 yılında pek çok kişi eğlenceli ve konforlu bir biçimde gelir elde etmiştir. 2022 yılında da bu durum aynı şekilde devam etmektedir.

Bu konu üzerinde çalışabileceğiniz birçok web sitesi var ki bu da zaman ve çabaya değer. Para kazandıran oyunlar 2022 yılında da eğlenceyi ve kazancı bir araya getirmeyi başararak önemli bir kolaylık sunuyor.

Oyun oynayarak para kazanmak çok iyi geçinmek için bir yol gibi görünebilir ama her şeyden önce oyun oynamak ve para kazanmak artık bir endüstri haline gelmiştir. Bazı oyunlar kullanıcılara sanal nakit para sunuyor, Diğer oyunlar bu ödülü gerçek para olarak ödeyebiliyor. Oyun oynayarak para kazanmak için pahalı oyuncaklara ihtiyacınız yoktur. Xbox, Nintendo, Play Station gibi aletleriniz olmasa dahi çevrimiçi para kazanma oyunları oynamanız son derece mümkündür.

Para kazandıran oyunlar PC noktasında tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar. Aynı şekilde akıllı telefon veya tabletler de para kazandıran oyunlar oynamanıza olanak tanır. Daha sonra sabır ve kararlılıkla para kazanabilirsiniz. Oynadığınız ve para kazandığınız bir oyunda kazandığınız para miktarı, zamanınıza, şansınıza ve oyundaki tecrübenize bağlıdır. Bu işi profesyonel olarak yapan oyuncular, para kazanma sayesinde dünya çapında yılda 60.000 dolar kazanabilirler.

Bazı oyuncular için çevrimiçi bir şekilde oyun oynamak o kadar eğlencelidir ki, bu oyunları gönüllü olarak saatlerce, hatta hiçbir ücret ödemeden oynayabilirler. Bu oyunların en iyi tarafı kazanç sağlarken, oyunlar sayesinde keyif de alabilmenizdir.

Bazı çevrimiçi oyunlar para kazandıran oyunlar Türkiye çapında olduğu gibi dünya çapında da önemli kazançlar sunar. Bu istatistikler oyuna katılan kullanıcı sayısı, çevrimiçi oyun şirketlerinin kullanıcılara ödediği tutar ve kullanıcılara yapılan ödemelerin oranı ile belirlenir.  Bu bilgiler sayesinde oyuna katılarak ne kadar kazanabileceğinizi ilk öğrenen siz olacaksınız. Para kazandıran oyunların mobil ve PC tarafı sizlere pek çok alternatif sunar ve yalnızca para kazanmanız değil aynı zamanda da eğlenceli vakit geçirmeniz olanaklı olabilir.

Hexa Glow

Hexa Glow, oyun oynamak ve para kazanmak için bir uygulama olarak piyasada kendini kabul ettirmiş bir uygulamadır. Uygulamanın birçok kullanıcısı var. Elbette çok sayıda kullanıcısının olması sevildiklerinin kanıtıdır.

Hexa Glow’un davranışsal mantığı aslında yukarıda bahsedilen Büyük Zamanlı Nakit Oyunu gibi çalışır. Oyun dışında kontroller aynı. Oyunlar oynuyorsunuz ve biletler kazanıyorsunuz. Bu biletler dönüştürülerek ileride para olarak kullanılabilir. Temel fark, HexaGlow’un bir bulmaca oyunu olmasıdır. Ayrıca oynarken hiç sıkılmayan, sürekli güncellenen ve gittikçe zorlaşan bir oyundur.

Oyun içi reklamlar sayesinde oyun sahipleri para kazanıyor ve kazanılan parayı kullanıcılarla paylaşıyor. Bu nedenle kullanıcılar oynadıkları oyunlar için para kazanırlar. Kısacası, herkesin yaptığı işten faydalandığını belirtmek gerekir.

OKU  Bankkart lira nedir? Bankkart Lira Nasıl Kullanılır?

Para kazandıran oyunlar apk ile Hexa Glow’da kazanmak çok kolay. Hexa Glow’da kazanmak için önce oyunu indirip telefonunuza kurun. Oyuna giriş yapmadan önce kısa adınızı, soyadınızı ve e-posta girişinizi girin. Ardından oyun içi bulmacaları çözün, tuğlaları yerine koyun ve oyunu tamamlayın. Tamamlanan her oyun için bir bilet alabilirsiniz.  Biletleri toplayın ve 10.000 bilet başına 0.10 $ kazanın. Bu miktar küçük görünebilir, ancak uygulamanın sunduğu bilet sayısı göz önüne alındığında, kısa sürede puan kazanabilirsiniz. Oyuna girer girmez doğrudan 5000 TTİcket puanı kazanmış olursunuz.

Hexa Glow
Hexa Glow

Gem Drop

Para kazandıran oyunlar steam noktasında Gem Drop’da epey ilgi çekmeyi başarıyor. Gem Drop Money Making Game, WinR Games INC tarafından geliştirilen bir başka projedir. Bir mücevher oyununa başladığınızda, kendinizi kısa sürede bağımlısı bulacaksınız. Oyun oldukça akıcı. Atmosfer bir şeker oyununa benzer, ancak benzersiz bir şekli vardır. Aynı renkler yan yana dizilerek ekranın üst kısmında gerekli sayıda balon en kısa sürede patlatılır. Ekranın sol alt kısmında “Taşı” olarak görüntülenen hamle sayısı istenilen sayıya ulaşmalıdır. Aksi takdirde, bir sonraki seviyeye ilerleyemezsiniz. Oyuna kaldığınız yerden devam edebileceğiniz beş can bulunuyor. Tamamlanan her aşama bilet puanı olarak tarafınıza iade edilecektir.

Gem Drop
Gem Drop

Overwatch

Para kazandıran oyunlar android desteği ve çizgi film karakterlerini andıran görsel tasarımıyla Overwatch, savaş ve çatışma oyunlarının karanlık ve ürkütücü olmak zorunda olmadığını kanıtlıyor. Blizzard tarafından geliştirilen bu oyun birçok yönden Team Fortress 2’ye benziyor. Overwatch, ofansif veya defansif oyun modları, renkli ve ilginç karakterleri ve şaşırtıcı seviyeleri ile gerçekten eğlenceli bir oyun.

Overwatch
Overwatch

League of Legends

Riot Games’in ücretsiz oyunu LoL, tüm zamanların en ikonik oyunlarından biridir. Dahası, topluluk popülaritesini hiçbir zaman azaltmadı. LoL, rol yapma, kule savunma ve gerçek zamanlı strateji unsurlarına sahip piyasadaki birçok benzer oyunun aksine ücretsiz sunulmasına rağmen kolay bir oyun değil. Aksine vuruş, iyileştirme, ekipman ve silahlar gibi son derece gelişmiş unsurlara sahip olan oyun, yıllık 2 milyon dolarlık ödül havuzuyla League of Legends Dünya Şampiyonası’na ev sahipliği yapıyor. Para kazandıran oyunlar Apple ve Android kısmında en popüler oyunlardan birisi olmayı başarıyor.

League of Legends
League of Legends

Racing Heroes Multiplayer

Para kazandıran araba oyunları arasında bulunan GreenGate’in hedefi, yerli yazılımlarla Türk oyunlarının mobil oyun pazarındaki konumunu geliştirmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Bu yönde oyun geliştirmenin sadece Türkiye için değil tüm dünya için değer katacağını söyleyebiliriz.

Racing Heroes Multiplayer,  tamamen Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş, çevrimiçi olarak başkalarıyla rekabet etmenizi sağlayan bir oyundur. Yarış Kahramanları her hafta en iyi 10 oyuncuya 500$ ödül veriyor.  Eğlenmek ve kazanmak üzerine kurulu oyunlarda tek yapmanız gereken puan toplamak ve ödüller kazanmak için diğer oyuncuları çevrimiçi olarak yenmek.

OKU  Garanti Bes İptal - Detaylı Anlatım
Racing Heroes Multiplayer
Racing Heroes Multiplayer

Para kazandıran ayakkabı oyunları denilince bahsedilmesi gereken bir başka oyun olan Stepn; Kullanıcıların sanal ayakkabı satın alıp para kazanarak dışarıda yürüyerek para kazanmalarını sağlayan bir NFT oyunudur. Temel olarak, egzersiz ve kâr mantığı olan insanlar daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilir ve aynı zamanda Stepn ile para kazanabilirler. İki Avustralyalı ortak, Jerry Huan ve Yawn Rong tarafından oluşturulan oyun, kullanıcı tabanını her geçen gün büyütüyor.

Stepn

Stepn ile para kazanmaya başlamak için önce para kazandıran oyunlar app store aracılığı ile uygulamayı indirmeli ve kayıt olmalısınız. Stepn, GooglePlay Store veya AppStore’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamayı indirdikten sonra kayıt olmak kolaydır. Sadece kişisel bilgilerinizi ve e-posta adresinizi girin. Ardından e-posta adresinize gönderilen onay e-postasını kontrol edebilir ve bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Son olarak, kayıt işlemini tamamlamak için aktivasyon kodunuzu girmeniz gerekecektir. Bu aktivasyon kodu Stepn kullanan bir arkadaştan alınabilir ve internette kolayca bulunabilirsiniz. Oyunu indirip kayıt olma işlemini gerçekleştirdikten sonra tek yapmanız gereken sanal ayakkabı satın almak ve para kazanmaya başlamak. Satın aldığınız sanal ayakkabılar, ne kadar kazandığınızı doğrudan etkiler ve sanal ayakkabılar farklı fiyatlar ile geliştirilerek kazancınız üzerinde de etkili olur.

Stepn

Sonuç olarak sizler para kazandıran oyunlar oyna seçeneği ile hem eğlenip hem para kazanabilir; Twitch yayınları yapabilir, Youtube hesabı açabilir ve bu sayede de oyunların popülerliği ile önemli kazançlar sağlayabilirsiniz.