Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğköfte bayiliği veren firmalar bu alanda meslek sahibi olmak isteyen kişiler tarafından merak edilen konuların başında gelir. Tarihçesi oldukça eskiye dayanan bu yiyecek, çeşitli malzemeler ve baharatlar karıştırılarak üretilmektedir. Çiğköftenin popüler olmasının en bilindik sebebi üretimi esnasında herhangi bir Işıl işlem görmüyor oluşudur. Çiğköftenin içindeki malzemeler yöresel olarak farklılıklar gösterebilir. Şanlıurfa ve Adıyaman yöresine ait olduğu bilinen bu yiyecek günümüzde de oldukça sık tercih edilmektedir. Porsiyon veya dürüm şekilde satılabilen, pratik bir yiyecek olmasıyla pek çok kişinin sevdiği çiğ köfte farklı şekillerde hazırlanabilir. Günümüzde hemen her şehirde birden fazla çiğköfteci dükkanına rastlamak mümkündür. Bu dükkanların her geçen gün artmasının altındaki neden çiğ köfte satışına duyulan taleptir. Pek çok kişinin günlük olarak en sık tercih ettikleri yemeklerin arasında çiğ köfte gelmektedir. Orijinal çiğköftenin içinde çiğ şekilde et bulunuyor olsa da, günümüzde yapılan versiyonların içerisinde bulunmayabilir. Bu gibi sebepler dolayısıyla çiğköfte, vejetaryen beslenen kişilerin de gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri bir seçenek haline gelmiştir.

çiğköfte
çiğköfte

Çiğköfte dükkanlarının artması ile çiğköfte bayiliği veren firmalar hakkında yapılan araştırmalar da artmıştır. Yeni bir iş kurmak veya var olan işini bu alana taşımak isteyen kişiler çiğköfte bayilikleri satın alabilir. Çiğköfte bayiliği satın almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bazı etkenler bulunmaktadır. Bu bayiliklerin pek çok farklı marka üzerinden alınabileceğini de göz ardı etmemek gerekir.

Komagene

Çiğköfte bayiliği almak bu alanda çalışmak isteyen kişiler tarafından oldukça mantıklı bir hareket olarak görülmektedir. Bu bayilikler hakkında araştırma yapan pek çok kişinin karşılaştığı ilk firma Komagene olmaktadır. Komagene Türkiye’nin neredeyse bütün şehirlerinde şubeleri bulunan bir çiğköfte firmasıdır. En sık tercih edilen firmalar arasında bulunmasının altında yatan pek çok farklı sebep bulunmaktadır. Bu sebepler dolayısıyla Komagene tüketiciler tarafından en çok sevilen çiğköfte markalarının da başında gelir. Komagene 2004 yılında kurulmuş ve her geçen gün büyümekte olan bir firmadır. Yalnız çiğköfte değil, farklı ve yöresel ürünlerde satmakta olan bu firma müşteri kitlesi oldukça geniştir. Çiğköfte bayiliği almak isteyenler tarafından Komagene firmasını tercih edilmesinin en bilindik sebeplerinden biri yurtdışında da şubelerinin bulunmasıdır. Aynı zamanda Komagene bedava çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında da bulunmaktadır. Belirli dönemlerde gerçekleştirmekte oldukları kampanyalar sayesinde sizde ücretsiz şekilde Komagene çiğköfte Bayiliği satın alabilirsiniz. Bu kampanyalar olmadan da oldukça ekonomik şekilde Komagene üzerinden çiğköfte bayisi açmak mümkündür.

Komagene
Komagene

Bu firmadan bayilik almak isteyen kişilerin yapmaları gereken ilk şey firmayla iletişime geçmektir. İnternet sitesi üzerinde bulunan başvuru formunu doldurarak bayilik açmak için ilk adım atılmış olmaktadır. Bu formda bayilik açmak istediğiniz il ve ilçeyi doğru şekilde doldurduğunuzdan emin olmanız önemlidir. Komagene firmasından bayilik satın aldığınızda ödediğiniz ücret karşılığında, dükkanınızın kurulumu da yapılmaktadır.

OKU  Akbank ATM Döviz Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Battalbey

Çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasında en sık tercih edilen firmalardan biri olarak Battalbey Çiğköfte gelmektedir. Pek çok şehirde şubelerinin kolaylıkla görebileceği Battalbey Çiğköfte geniş bayilik zincirleri olan bir firmadır. Battalbey Çiğköfte üzerinden bayilik satın almak isteyen kişilerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Fakat bu firmanın ismini kullanmak istediğiniz taktirde ürünlerini onlardan satın almamız gerekmektedir. Bayilik talebinde bulunmak için firmanın internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmak gerekir. Başvuru formunu dolduran kişilerle firma çok kısa süre içerisinde iletişime geçecektir. Bu iletişimin sonucunda firma onay verdiği taktirde kısa süre içinde bayiniz açılacaktır. Bu şekilde, tercih ettiğiniz yerde açacağınız dükkanda ürünlerinizin satışını Battalbey Çiğköfte firması aracılığı ile yapabilirsiniz.

Battalbey
Battalbey

Tatlıses Çiğköfte

İbrahim Tatlıses’in kurucusu olarak bilinmesi sebebiyle oldukça popüler olan Tatlıses çiğköfte, 2011 yılından beri hizmet vermektedir. Çiğ köfte tüketiminin her geçen gün artması ile birlikte, Tatlıses çiğköftenin de Türkiye’de bulunan 300’den fazla bayisi bulunmaktadır. Çiğköfte bayilik veren firmalar arasından Tatlıses Çiğköftenin tercih edilmesinin sebebi talep ettikleri bayilik ücretini oldukça cüzi bir miktar olmasıdır.

Tatlıses Çiğköftenin hali hazırda kendine ait bir müşteri kitlesi olması sebebiyle bu firma üzerinden bayilik açmak oldukça mantıklıdır. Satışlarının oldukça yüksek olduğu bilinen bu firma bayiliklerine kar elde ettirmektedir. Tatlıses çiğköfteden bayilik almak isteyen kişilerin dükkanlarının en az 20 metre kare olması gerektiğine dair bir kural bulunmaktadır. Ayrıca dükkanınızı seçeceğiniz yerin ise işlek bir cadde olması gerekmektedir. Tatlıses Çiğköfte üzerinden bayilik almanın bir diğer avantajı ise, fatura ile KOSGEB kredisine başvurulabilmesidir. İnternet siteleri üzerinden bulunan başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilir, açılış paketi satın alarak dükkanınızın pek çok ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte
Tatlıses Çiğköfte

Adıyamanlı Çiğköfteci Erkan Usta

Çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında bulunan Adıyamanlı Çiğköfteci Erkan Usta’nın şubeleri, pek çok şehirde görülmektedir. İlk dükkanlarının 2007 yılında ve Eskişehir’de açıldığı bilinen Adıyamanlı Çiğköfteci Erkan Usta, günümüzde farklı şehirlere bayilikler vermektedir. Bu firmaya bayilik konusunda başvuruda bulunmak için internet siteleri üzerinde bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekir. Yeterli sermayeye sahip olduğunuz taktirde Adıyamanlı Çiğköfteci Erkan Usta isim hakkı için herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Adıyamanlı Çiğköfteci Erkan Usta
Adıyamanlı Çiğköfteci Erkan Usta

Afiyet Çiğköfte

Afiyet Çiğköfte uzun yıllardır hizmet vermekte olan, en eski çiğköfte firmalarından biridir. 1999 yılında kurulmuş olan bu marka, günümüzde 300’den fazla dükkana bayilik hizmeti vermektedir. Başvuru formu dolduruldu taktirde firmanın yetkilileri sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçecektir. Afiyeti köfte bayilik açmak isteyen kişilerden belirli bir miktar sermaye talep etmektedir. Fakat bu ücretin karşılığında iç dekorasyon hizmeti ve belirli miktarda çiğ köfte verilmektedir. Bunun dışında bu firma bayilik hizmeti verdiği kişilere kira desteği gibi farklı seçeneklerde sunmaktadır.

Afiyet Çiğköfte
Afiyet Çiğköfte

Maksat Çiğköfte

Çiğköfte bayilik veren firmalar arasında bulunan Maksat Çiğ Köfte, 2001 yılından beri hizmet vermekte olan, oldukça eski ve köklü bir çiğköfte markasıdır. Türkiye’nin pek çok farklı yerinde bayiliklerinin görülebileceği Maksat Çiğ Köfte, kaliteli ürünleriyle belirli bir müşteri kitlesine sahiptir. Bu firmaya çiğköfte Bayiliği hakkında başvuruldu taktirde, firmanın bazı talepleri bulunmaktadır. Dükkanın açılacağı yerin işlek bir konumda seçilmesi ve en az 20 metrekare olması gibi şartlar karşılığı taktirde Maksat Çiğköfte bayilik vermektedir.  Bu firma bayilik satın almak isteyen kullanıcılardan belirli bir ücret talep etmektedir. Fakat bu ücret karşılığında dükkanınızın dekorasyon ve dizaynı ve kalan ihtiyaçları karşılanmaktadır. Dolayısıyla Maksat Çiğköfte, bedelsiz çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında bulunmamaktadır.

OKU  Faturalı Hat ile nasıl kredi alınır?
Maksat Çiğköfte
Maksat Çiğköfte

OMİS Çiğköfte

Çiğköftenin yanında, kendi üretimleri olan nar ekşisi ve şalgam sularının da satışını yapan OMİS Çiğköfte, bayilik almak isteyenlerin tercihleri arasındadır. Firmaya bayilik başvurusunda bulunmak için internet siteleri üzerinde bulunan başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Başvuru formunda kullanıcıların karşısına birbirinden farklı dört adet paket çıkacaktır. Farklı büyüklükler ile isimlendirilen bu paketler, dükkanınızın büyüklüğünü ve dolayısıyla ihtiyaçlarını kapsamaktadır. Örneğin small paket tercihi ile yaklaşık olarak 15 metre karelik küçük bir dükkan açmanız mümkündür. Çiğköfte bayiliği ne kadar hakkında araştırma yapan ve yüksek bütçe ayırmak istemeyen kişiler bu paketi tercih edebilir. OMIS Çiğköfte, bayilik satın almak isteyen kullanıcılardan belirli bir ücret talep etmektedir. Bu ücretin içerisinde dükkanın kurulumu esnasında ihtiyaç olan malzemeler bulunmaktadır. Seçeceğiniz paket ile ödeyeceğiniz ücretin değişeceğini unutmamanız gerekir.

OMİS Çiğköfte
OMİS Çiğköfte
baskılı ıslak mendil